PEIZAŽINIO JASPIO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100 % natūralus jaspio mineralas
  Matmenys
  8 x 18 x 29 mm
  Apdirbimas
  aptakus, lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus rusvojo peizažinio jaspio mineralo, turi pragręžtą skylutę virvelei ar grandinėlei įverti. Odinė virvelė pridedama. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.
    

  Apie Jaspį

  Senovės egiptiečiai jį plačiai naudojo amuletams, viduramžiais jis buvo laikomas karių akmeniu. Jaspis buvo labai svarbus žydams, o senovės graikai tikėjo, jog jis suteikia vidinę harmoniją ir santuokinę laimę (ypač raudonas). Romėnai manė, jog jis nuveja demonus, plėšrius žvėris ir piktas dvasias. Daug tautų jį naudojo gydymui. Amerikos indėnų šamanai naudojo jį magiškiems ritualams.

  Jaspis primena, jog mes gimėme ne tik rūpintis savimi ir savo gerbūviu, bet kad neštume džiaugsmą kitiems. Jis skatina atsakomybės jausmą, sugebėjimą apsiginti, kovoti, drąsą, padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus, bet gali sustiprinti konfliktiškumą ir agresiją. Jaspis saugo nuo blogų įtakų, padeda palaikyti kontaktą su stabilizuojančiomis žemės energijomis, harmonizuoja aurą ir čakras. Pažadina garbingumą, tiesmukiškumą, padeda įveikti net ir nemėgstamas užduotis, skatina fantaziją ir idėjų realizaciją.

  Jaspį gali nešioti ilgai sergantys, kad išlaikyti gyvenimiškąją energiją.

  Geltonai rudas jaspis padeda labiau suprasti kitus žmones, atleisti jiems jų klaidas, saugo nuo perdėtų išgąsčių ir stiprina atmintį, suaktyvina organizmo gydomąsias galias, skatina savirealizaciją ir palengvina prisitaikymą prie naujų situacijų.

  Meditacijose jo įtaka sustiprinama citrinu. Tinka 3, 2 čakroms. Jo poveikį indėnų šamanai stiprindavo turkiu (inkstams, kepenims, pūslei). Naudojamas žarnyno, kepenų, pūslės, virškinimo susirgimams palengvinti.

  Plačiau apie Jaspio mineralą ir visas jo rūšis skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.