MINERALŲ TERAPIJA

 • Mineralai - tai gamtos vaistinė, todėl yra labai daug praktikų su mineralais, turinčių įvairią paskirtį. Vienokie mineralai taikomi fizinei negaliai lengvinti, kitokie - mintims raminti ar psichinei būklei tvarkyti, o dar kiti naudojami atliekant dvasines praktikas. 

  Siūlome jums keletą mineralų terapijos praktikų. Jos harmonizuoja organizmo subtiliąsias sistemas, išlygina energijos tėkmę, atsiradus energiniams kamščiams meridianuose arba išsekus čakroms. Jos ramina įsiaudrinusias emocijas, reakcijas, stabilizuoja psichikos būklę, apvalo aurą nuo iš išorės prisitraukto negatyvo, sustiprina organizmo fizinį, psichinį ir energinį atsparumą, padeda lengviau atsiriboti nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio, puikiai tinka tiems, kurie dirba su žmonių srautais.

  Reikia turėti omeny, jog praktikos su akmenimis neišspręs visų jūsų problemų ir neišvalys neigiamos karmos. Tam reikalingas paties žmogaus vidinis darbas su savimi, o mineralų terapija gali būti tik kaip papildoma pagalbinė priemonė kelyje į harmoningesnį, sveikesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą.

  MINERALŲ TERAPIJOS SEANSŲ RŪŠYS

  Nr. 1. TRADICINIS APDĖJIMAS MINERALAIS. Praktika taikoma įvairiais atvejais: tiek profilaktiškai, tiek pavargus, norint čakras harmonizuoti, pamaitinti, t.y. pripildyti energijos. 

  Nr. 2. ENERGIJŲ IŠLYGINIMO PRAKTIKA. Ši praktika naudinga žmonėms, daug dirbantiems su kitais žmonėmis. Taikytina, kai žmogaus čakros funkcionuoja netolygiai: viena tiesiog šauna "fontanu", o kita - išsekusi arba pavargusi, todėl silpna. Tokios situacijos galimos tiek su žmonių srautais dirbantiems specialistams, tiek patekus į stresinę situaciją, tiek pervargus ar pabendravus su daug energijos reikalaujančiu žmogumi, pvz. ligoniu. Minėtieji atvejai nėra užsitesę, todėl čakrų būklę gana lengvai galima atkurti dvigaliais kalnų krištolo kristalais ("tiltukais"). Jų funkcija - išlyginti ir suderinti netolygias energijas.

  Nr. 3. PRAKTIKA PATIRIANT EMOCIJŲ PERTEKLIŲ. Naudinga esant emocingam užspaustam pykčiui, baimei išsakyti savo poziciją, slapstantis nuo akivaizdžios tiesos, bandant jos "nematyti". 

  Nr. 4. PRAKTIKA VIDINEI HARMONIJAI ATKURTI, KŪNUI, PROTUI IR SIELAI GYDYTI. Ši praktika apvalys ir sustiprins čakras, subtiliąsias sistemas ir energinius kūnus, šalins iš organizmo nuodus. Todėl ji naudinga ir sveikiems, ir sergantiems žmonėms. Suteikia drąsos gyventi, stiprina širdį, padeda išlaikyti savo ritmą. Ypač naudinga tiems, kurie linkę persidirbti. 

  Nr. 5. TRUKDŽIŲ PRIEŽASTIS PADEDANTI SUVOKTI PRAKTIKA. Ši praktika atskleidžia priežastis trukdžių, kurie dažniausiai būna materialūs, emociniai arba mentaliniai prisirišimai ir fiksacijos, stabdantys atsinaujinimo procesus. Atsakymas arba aiškus žinojimas gali ateiti tiek per praktiką, tiek vėliau per aplinką arba sapnus. Jei per tris dienas atsakymo nepavyko gauti, tuomet praktiką reikia pakartoti. Atsakymo nėra, jeigu:

  • praktiką atlikote nesusikaupę, nesugebėjote atsipalaiduoti arba atlikote nesąmoningai;
  • motyvas buvo tiktai smalsumas, nes nesiruošiate nieko keisti;
  • esate dar nepasiruošę atsakymui, todėl nežinosite, ką su gauta informacija veikti.

  Jeigu ir antrą kartą atsakymas neatėjo, praktiką galima kartoti po pusmečio, jeigu bus poreikis.

  Nr. 6. KEITIMĄSI SKATINANTI PRAKTIKA. Ši praktika labai efektyvi. Ji patartina praėjus savaitei po praktikos Nr. 5, jeigu nebuvo stipraus šalutinio poveikio. 

  Nr. 7. PRAKTIKA PATIRIANT DVASIOS IR MATERIJOS DISHARMONIJĄ. Dvasios ir materijos disharmonija būdinga visiems ieškotojams tol, kol žmogus aiškiai suvokia, kad yra siela, dirbanti Žemėje. Tai reiškia, kad siela negalėtų joje įvykdyti savo užduoties neturėdama fizinio kūno su visa jo įranga (pojūčių ir proto). Vadinasi, tą kūną būtina tinkamai prižiūrėti, kad ilgiau tarnautų, o protą - lavinti, tačiau stebėti, kad jis persvaros neturėtų, ir niekaip emocingiems norams nepataikautų. Tas, kuris išlaiko pusiausvyrą, yra tikras, sugeba likti objektyvus sau ir kitiems, taip pat atskirti tikra nuo netikra.

  MINERALŲ TERAPIJOS SEANSĄ SUDARO:

  POKALBIS. Atvykus į seansą aptariame esamą būseną bei gyvenimiškąją situaciją. Aptariame, kuri praktika yra labiausiai reikalinga jūsų atveju.

  APDĖJIMAS MINERALAIS. Žmogus ramiai ir patogiai guli. Pagal pasirinktą praktiką (kiekvienai praktikai naudojami skirtingi akmenys) ant energetinių centrų (čakrų) uždedami atitinkami akmenėliai. Praktikoms naudojame tik natūralius, niekaip nepaveiktus mineralus. Pačios praktikos trukmė įvairi, prikalusomai nuo jos rūšies. Gali trukti 15 - 45 min.

  APTARIMAS. Po praktikos aptariame jūsų potyrius ir suvokimus.

  KAIP PASIRUOŠTI PRAKTIKAI?

  • Valandą prieš praktiką ir valandą po jos reikėtų nieko nevalgyti, bet vandenį gerti galite;
  • Dieną prieš ir po būtinai nevartoti alkoholio, susilaikyti nuo lytinių santykių;
  • Praktikos atlikimo dieną būkite nusiprausę po dušu;
  • Vilkėkite lengvus, natūralaus pluošto drabužius (netinka vilnoniai ar sintetiniai rūbai, sintetinės pėdkelnės). 

  MINERALŲ TERAPIJOS KAINOS

  • Mineralų terapijos seanso kaina – 50 €;
  • Pakartotinio mineralų terapijos seanso kaina – 40 €;

  Mineralų terapijos seansai atliekami neporinėmis mėnesio dienomis.

  Norėdami užsiregistruoti seansui skambinkite ar rašykite šiais kontaktais: 8 612 09149, kertelesielai@gmail.com.