ORTOKLAZO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  2430
  27  Sutaupykite 270
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 13 x 22 mm, laisvos formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus ortoklazo mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Ortoklazą

  Dvasios ir materijos pusiausvyra, bet kokios įtampos neutralizavimas, kryptingas atsakomybės prisiėmimas, randant savo gyvenimo prasmę;

  Buvimas ten, kur reikia ir tuomet, kai tai reikalingiausia; abejonių ir perdėto rūpestingumo įveikimas.

  Moto būtų žinoti - tai daryti, o darymas atveria naują žinojimą. Jis laikytinas gelsvojo Sąmoningumo spindulio arba Didžiojo Pasaulio Šviesos Mokytojo Serapio akmeniu.