ORTOKLAZO KAROLIAI

 • Kraunamos nuotraukos
  140 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Karoliai pagaminti iš natūralaus ortoklazo mineralo.

  Karolių ilgis: 46 cm

  Mineralų dydis: 12 x 20 mm netaisyklingos formos aptakūs gabalėliai

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote, ir ant biusto.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Ortoklazą

  Šio mineralo energija siejama su viltimi, naujos prasmės radimu, geresniu gebėjimu suvokti ir suprasti. Naudingas bet kokios emocinės įtampos neutralizavimui. Naudojamas čakrų subalansavimui ir meridianų aktyvavimui. Susijęs su saulės rezginio čakra. Ortoklazas siejamas su bendradarbiavimo ir darbo grupėje tema, skatina ieškoti naujų ir netradicinių būdų siektiant užsibrėžtų tikslų. Skatina vidinį augimą ir konstruktyvius veiksmus, padeda kruopščiai planuoti savąją darbotvarkę. 

  Padeda subalansuoti dvasią su materija bei kryptingai prisiimti atsakomybę, surandant prasmę savo gyvenime. Padeda būti ten, kur reikia ir tada, kada tai reikalingiausia. Padeda įveikti perdėtą rūpestingumą ir abejones. Šio akmens moto būtų: žinoti - tai daryti, o darymas atveria naują žinojimą. Jis laikytinas gelsvojo Sąmoningumo spindulio arba Didžiojo Pasaulio Šviesos Mokytojo Serapio akmeniu.  

  Gydomosios savybės:

  Labai naudingas mineralas, skirtas mūsų organizme senėjimo procesų atstatymui. Jis ne tik tai padės išvengti senėjimo baimės, bet ir suprasti, kad Dvasioje visada liekame jauni, nesvarbu, kokios būsenos yra mūsų fizinis kūnas.

  Šis mineralas apsaugo vidinius organus, stiprina kaulus, atstato mūsų energiją ir stiprina valią.