OPALO VĖRINYS

 • Kraunamos nuotraukos
  125 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus opalo mineralas
  Karolių ilgis
  45 cm plius 3 cm prailginančioji grandinėlė
  Apdirbimas
  skrituliukai - diskeliai
  Mineralų dydis
  1 x 3 mm skrituliukai didėjančia tvarka iki 2 x 5 mm skrituliukų
 • Apie prekę

  Vėrinys pagamintas iš natūralaus opalo mineralo. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažytinekaitintineapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Opalą

  Opalų tema - atskyrimas. Kiekviena jo rūšis savaip veda prie vidinio, o paskui prie išorinio Gėrio ir Blogio, o per tai Tikra nuo Netikra atskyrimo, skatindamas eiti savo keliu. Vadinasi, jo visapusiškos pagalbos gali sulaukti tas, kuris jau pasirinko tarp savo Šviesos ir Tamsos, kuris nebesipainioja vertybėse, todėl skiria tai, kas Tikra, nuo to, kas Netikra, todėl žino savo kelią ir juo eina.

  Informacija pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Raktas į akmenų karalystę". Dar papildomos informacijos apie Opalo mineralą ir jo rūšis galite rasti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.