OPALO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  230 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus opalo mineralas
  Matmenys
  3 x 13 x 20 mm
  Apdirbimas
  apversto lašelio forma
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus opalo mineralo.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nuotrauką ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Opalą

  Pagal legendą, dievams sukūrus visus brangiuosius akmenis, opalas gavo kiekvieno jų dalelytę. Tad buvo tikima, kad šis akmuo padeda jo nešiotojui palaikyti ryšį su dievais.
  Jis puikiai tiks magams, ezoterikams, dirbantiems su aukščiausiomis jėgomis. Opalo energiją pajungti sau gali tik iš tiesų dvasiškai stiprus ir emociškai stabilus žmogus. Jis turi turėti kilnų tikslą ir būti pasišventęs kokiai nors idėjai (bet ne fanatiškai). 

  Nestabilios psichikos žmonės ir vaikai jo nešioti negali. Neveltui kai kurie tyrinėtojai vadina jį mineraliniu košmaru.

  Tai labai permainingas akmuo, galįs suteikti nerealias viltis, sustiprinantis tiek teigiamas, tiek neigiamas nešiotojo savybes, skatinąs pasipūtimą, nesiskaitymą su kitais, šaltumą aplinkiniams. Tad jį nešiodami galite pajusti kitų nesąmoningą atsiribojimą nuo Jūsų. Nemokėdami įvaldyti opalo energijų, galite tapti žaisliuku likimo rankose.
  Įvaldę opalo energiją, įgysite vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi siekiant teisingų ir prasmingų tikslų. Jis suteiks inteligentiškumo, sugebėjimą įžvelgti savo klaidas ir vidines problemas, neieškoti priešų išorėje. Padeda tapti atspariam provokacijoms, nemotyvuotam pavydui, kaltės jausmui. Nebeerzina kitų poelgiai ir žodžiai. Taip gyvenimas tampa lengvesniu ir paprastesniu. Jis gali reaguoti ir į jūsų netinkamą mitybą, rūkymą ir alkoholio vartojimą. 

  Plačiau apie Opalo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.