OKEANINIO AGATO/JASPIO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  33 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus okeaninio agato mineralas
  Riešo apimtis
  16 - 16.5 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  12 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus okeaninio agato/jaspio mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Okeaninį Agatą/Jaspį

  Skatina giluminį savarankiškumą, vidinę laisvę, kartu aiškiai suprantant savo žemiškųjų darbų prasmę. Padeda naujai pajusti savojo Aš santykį su Dievu, skaityti ženklus, būti realioje stebėtojo pozicijoje, sąmoningumą praktikuojant ir gyvenime. Skatina vidinių poelgių motyvų prasmės supratimą, kūrybingumą kasdienybėje. Stiprina proto koncentraciją, ryžtingus sprendimus, motyvaciją, veiklumą, darbingumą, ramų, kryptingą, bet savaiminį mąstymo keitimą.

  Suteikia optimizmo, ramaus pasitikėjimo savimi ir savo keliu. Savaime ramina impulsyvumą ir ekscentriškumą. Padeda išklaustyti kitus, susitaikyti su savimi, kitais ir Dievu. Okeaninis agatas tinka darbui su sapnais bei vizijomis. Skatina bendravimo džiaugsmą ir susikalbėjimą su kitais. Veikia ne tik fizinio kūno bei visų subtiliųjų kūnų sistemų regeneraciją, bet patartinas ir prasidėjus naujam etapui santykiuose, profesijoje. Kelionėse saugo nuo apgavikų, ligų ir nelaimių. 

  Kūrybinės sferos darbuotojams okeaninis agatas padės semtis įkvėpimo ne iš savo emocijų, bet iš gamtos. Kūryba taps brandesne ir pilnatviškesne.

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.