AUKSINIO OBSIDIANO DELNINUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  55 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus obsidiano mineralas
  Matmenys
  1,8 x 4 x 6 cm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Apie prekę

  Delninukas pagamintas iš natūralaus auksinio obsidiano mineralo.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Obsidianą

  Graikai laikė obsidianą akmeniu, suteikiančiu realybės pojūtį. Vidurio Amerikos ir Meksikos indėnai vadino jį apsauginiu akmeniu (ypač vertinamas buvo vaivorykštinis obsidianas). Senovės actekai jo paviršiuje įžvelgdavo ateitį.

  Obsidianų tema - vidinės jėgos sukaupimas. Tai jie daro atverdami pasąmonėje slypinčias galias bei sugebėjimus ir skatindami tuo tinkamai pasinaudoti. Tai magiškas, nekasdieniškas akmuo. Jis skirtas astralinių jėgų koncentracijai. 

  Ypač gerai jį naudoti kartu su kalnų krištolu. Jis išryškina emocines blokadas ir padeda jas įveikti. 

  Plačiau apie Obsidiano mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.