NEFRITO PLOKŠTELĖ

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Natūralaus nefrito plokštelė. 

  Dydis: 27 x 30 mm

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Nefritą

  Nefrito tema – gyvybinė energija. Jo funkcija šioje temoje – gyvybinės energijos panaudojimas žemiškoms reikmėms, išnaudojant atsinaujinimo ciklus.

  Nefritas padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, apgalvotą sprendimų priėmimą, toleranciją, poreikį kryptingai veikti, sprendžiant iškilusias gyvenimo ar dalykines problemas ir įveikiant abejones bei beprasmį mąstymą, sutvirtina vidinės išminties ir gyvybinės jėgos realizaciją žemiškuose darbuose. Stiprina gebėjimą išlaukti, skaityti Dievo ir gamtos ženklus, vidinį saugumą ir taiką, neutralumą. Ramina įtampą, rūpestį, vidinę agresiją, pavydą ir kerštą, suteikia iškrovą stiprioms emocijoms.

  Plačiau apie NEFRITĄ galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.