NEFRITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus nefrito mineralas
  Matmenys
  10 x 13 x 50 mm
  Apdirbimas
  nugludintas kristalo formos
 • Apie prekę

  Pakabutis pagamintas iš natūralaus nefrito mineralo, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Nefritą  

  Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje.

  Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu.

  Nefritas stiprina gyvybinės energijos tėkmę. Šis akmuo saugo šeimą nuo barnių, nesusikalbėjimo, padeda pasiekti laimę ir darną. 

  Plačiau apie Nefrito mineralą skaitykite skyrelije  AKMENŲ APRAŠYMAI.