NEFRITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus nefrito mineralas (patikrinta laboratorijoje!)
  Matmenys
  9 x 19 x 29 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabutis pagamintas iš natūralaus nefrito mineralo (patikrinta ekspertų laboratorijoje!), turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Nefritą  

  Šis iki tol buvusio „žadu“ akmens pavadinimas atsirado XVI amžiuje. Anksčiau vaistininkai jį vadindavo dar „lapis nephriticus“ (inkstų akmuo) iš gr. „nephron“ – inkstas. Jis dar atsparesnis už žadeitą.

  Nefritas gausiai padirbinėjamas. Vietoj jo prekeiviai visame pasaulyje net rimtose parduotuvėse siūlo pakaitalus. Ypač plačiai paplitęs Kinijos „žadas arba nefritas“, kas iš tiesų yra serpentinitas arba serpentinas. Tikrą nefritą gauti nelengva, todėl jo kaina ryškiai kyla.

  Nefritas jau tūkstantmečius naudojamas lygiagrečiai su žadeitu, todėl jie ilgą laiką buvo tiesiog broliais – dvyniais. Iš jo gaminami amuletai, kultiniai atributai, dievų statulėlės. Plačiai taikytas inkstams gydyti. Kinijoje buvo manoma, kad jis atneša laimę net tiems, kurie prie jo prisiliečia. Japonijoje nešiojamas kaip sveikatą stiprinanti priemonė ir apsaugai nuo nužiūrėjimo. Jokie gydymo ritualai Japonijoje, Kinijoje ir Tibete jau daug tūkstantmečių (jis žinomas apie 7000 metų kartu su žadeitu) neapsieidavo be šio akmens.

  Nefrito tema – gyvybinė energija. Jo funkcija šioje temoje – gyvybinės energijos panaudojimas žemiškoms reikmėms, išnaudojant atsinaujinimo ciklus.

  Nefritas – slėpiningas akmuo. Visi mineralai veikia sluoksniais, tačiau nefrito atveju tai ypač pasireiškia. Vadinasi, jis visiškai derinasi prie savo šeimininko sąmonės, dirbdamas pagal ją, kartkartėmis priversdamas atlikti ir nueito kelio peržiūrą, kad pradėti naują apviją savo žemiškos evoliucijos spiralėje. Bet kuriuo atveju, jis skatina suvokti Žemėje skirto Laiko ir prasmingo bendravimo svarbą bei tikslingumą. Tai vienas iš tų retų akmenų, kuris padeda dirbti su Rahu ciklais tai suprantančiam žmogui. 

  Mineralų terapijoje stiprina fizinį, eterinį, ramina astralinį kūnus, normalizuodamas energijos tekėjimą jais. Ypač tinka I, II ir III čakroms. Kartais reikalingas ir V. Gerai plaučių, skrandžio, blužnies ir kasos, inkstų, perikardo meridianams. Tinka masažams.

  Nefritas padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, apgalvotą sprendimų priėmimą, toleranciją, poreikį kryptingai veikti, sprendžiant iškilusias gyvenimo ar dalykines problemas ir įveikiant abejones bei beprasmį mąstymą, sutvirtina vidinės išminties ir gyvybinės jėgos realizaciją žemiškuose darbuose. Stiprina gebėjimą išlaukti, skaityti Dievo ir gamtos ženklus, vidinį saugumą ir taiką, neutralumą. Ramina įtampą, rūpestį, vidinę agresiją, pavydą ir kerštą, suteikia iškrovą stiprioms emocijoms.

  Suteikia apsaugą nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą, saugo nuo pervargimo, nesėkmių, skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį. Jei žmogus produktyviai naudoja savo laiką, nefritas atveria naujus šansus sėkmei, atveda panašių pažiūrų žmones arba grąžina senus gerus draugus.

  Nešioti gali tie, kurie mokosi iš savo klaidų, nebandydami suversti jų kitiems, tiek tie, kurie siekia atskleisti savo individualybę ir vystytis, dirbantys su savo ydomis, susijusiomis su neteisingu savo vidinės jėgos ir psichinės energijos supratimu. Tinka tiems, kurie pasijuto akligatvyje, todėl būtinas keitimasis. Gal nefritas sukurs jiems pauzę, kad vienatvėje viską apmąstyti, o gal ir ne... Tinka ir tiems, kurie jau įvykdė savo gyvenimo darbus ir dabar jau gali atsiskirti nuo visuomenės (net ir būdami joje). Naudingas ieškotojams, dirbantiems su fizinės ir psichinės energijos įvaldymo praktikomis, o taip pat kenčiantiems nuo perdėtų emocijų, kuriančių problemas santykiuose su kitais.

  Poveikis kūnui: įvairiapusiškai dirba su inkstais (geriamas vanduo ir klijuojamas prie inksto), ramindamas uždegimus, padėdamas išvengti akmenų arba šalindamas juos; šlakų išsiskyrimas ir nuodų šalinimas iš kūno skysčių ir audinių; šlapimo pūslė: antinksčių veiklos sužadinimas; medžiagų apytakos gerinimas; skrandžio ligos; astma; atsparumas ligoms.

  Plačiau apie Nefrito mineralą skaitykite skyrelije  AKMENŲ APRAŠYMAI.