NEFRITO KAROLIAI

 • Kraunamos nuotraukos
  6750
  7500 Sutaupykite 750
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Karoliai suverti iš natūralaus nefrito mineralo.

  Karolių ilgis: 41 cm, plius prailginančioji grandinėlė 5 cm

  Mineralų dydis: 8 mm apvalūs karoliukai

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su su liniuote.

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio. 

  Apie Nefritą

  Nefrito tema – gyvybinė energija. Jo funkcija šioje temoje – gyvybinės energijos panaudojimas žemiškoms reikmėms, išnaudojant atsinaujinimo ciklus.

  Nefritas padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, apgalvotą sprendimų priėmimą, toleranciją, poreikį kryptingai veikti, sprendžiant iškilusias gyvenimo ar dalykines problemas ir įveikiant abejones bei beprasmį mąstymą, sutvirtina vidinės išminties ir gyvybinės jėgos realizaciją žemiškuose darbuose. Stiprina gebėjimą išlaukti, skaityti Dievo ir gamtos ženklus, vidinį saugumą ir taiką, neutralumą. Ramina įtampą, rūpestį, vidinę agresiją, pavydą ir kerštą, suteikia iškrovą stiprioms emocijoms.

  Plačiau apie Nefrito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.