NEFRITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Riešo apimtis Kiekis Pirkti
  33 
  15 cm
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus nefrito mineralas
  Riešo apimtis
  15 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  10 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus nefrito mineralo. Suverta ant gumelės, lengva užsidėti, patogu nešioti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Nefritą

  Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje.

  Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu.

  Nefritas stiprina gyvybinės energijos tėkmę. Šis akmuo saugo šeimą nuo barnių, nesusikalbėjimo, padeda pasiekti laimę ir darną.

  Plačiau apie Nefrito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.