Prekių katalogas

MOLDAVITO PAKABUKAS

 • MOLDAVITO PAKABUKAS

  53 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus moldavito mineralas
  Matmenys
  5 x 12 x 21 mm
  Apdirbimas
  apatinė dalis nugludinta
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus moldavito mineralo, parduodamas kartu su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galėsite nešioti norimame aukštyje, tiek žemai, tiek aukštai. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis pakabukas, kurį matote nuotraukose. Šio moldavito spalva yra itin tamsios samanų spalvos, nuotraukose atrodo labiau juodos.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Moldavitą

  Tie, kuriems patinka meteorito savybės, bet dar nesiryžta jo nešioti, tegul išbando moldavitą (samaninės spalvos tektitą). Tai produktas, atsiradęs kritus meteoritui, vadinasi, jis neišvengiamai įgeria pastarojo jėgos. Be abejonės, ji negali būti tokia intensyvi, kaip meteorito, tačiau kosminės energijos savyje jau turi, todėl gali padėti integruoti kosminę energiją į žemiškąją tam, kuris juos nešioja, be tokių šalutinių veiksnių, kurie būdingi tikram meteoritui.

  Tektitai gali būti idealūs pagalbininkai dabartiniu laiku, verčiantys atsiverti naujos energijos pliūpsniams. Jie ramina baimę suklysti ar tiesiog pasielgti neteisingai, itin kamuojančią neapsisprendusius, padeda išsilaisvinti iš marionetės likimo kitų žmonių ar tiesiog savo ydų rankose pozicijos.

  Informacija pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Raktas į akmenų karalystę".