METEORITO GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  52 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Matmenys: 12 x 18 x 25 mm

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Meteoritą

  Dėl meteorito labai stiprios energijos jo negali nešioti bet kas. Jis išlaisvina energijas žmoguje, kurios, visas jo buvusias vertybes, gali paversti niekais. Atsiveria naujas požiūris ir nauja prasmė. Ypač tinka rimtai dirbantiems su savimi žmonėms, atviriems naujoms energijoms.  Meteoritas suteikia harmoniją, supratimą, padeda giliau pažinti reiškinius, mus supančius žmones, gamtą. Tai stipri apsauga dirbanti tik su šeimininku. Sulaiko neigiamus kompiuterio spindulius.

  Plačiau apie Meteoritą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.