MĖNULIO AKMENS VĖRINYS

 • Kraunamos nuotraukos
  118 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus mėnulio akmuo
  Karolių ilgis
  42 cm plius 3 cm pailginančioji grandinėlė
  Apdirbimas
  skrituliukai - diskeliai
  Mineralų dydis
  4 x 8 mm
 • Apie prekę

  Karoliai suverti iš natūralaus mėnulio akmens. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote, ir ant biusto.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Mėnulio akmenį

  Jis reikalingas moterims. Ypač stiprus per Mėnulio jaunatį ir pilnatį.

  Mėnulio akmuo sustiprina apsauginius instinktus, meilę namų židiniui, suteikia taiką ir harmoniją, trauką dvasiniams dalykams, įtaigą ir jausmų subtilumą. Jis išvaiko melancholijąą ir neaiškios kilmės baimes. Reiktų nešioti turintiems problemų su motina.

  Moterims mėnulio akmuo suteikia daugiau moteriškumo, švelnumo, gyvenimo džiaugsmo, jautrumo ir užuojautos kitiems, padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Tai puikus pagalbininkas nėštumo metu. Pogimdyminiame laikotarpyje skatina pieno liaukų darbą.

  Plačiau apie Mėnulio akmenį galite skaityti skiltyje AKMENŲ APRAŠYMAI.