Prekių katalogas

MĖNULIO AKMENS PAKABUKAS

 • MĖNULIO AKMENS PAKABUKAS

  69 
  89  Sutaupykite 20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus mėnulio akmuo
  Matmenys
  7 x 18 x 20 mm
  Apdirbimas
  lašo formos kabašonas
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus mėnulio akmens, įrėmintas į sidabrą, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas be grandinėlės. Akmenėlis labai gražiai melsvai spindi (irizacijos efektas, būdingas mėnulio akmeniui), nuotraukose spindėjimo nesimato.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Mėnulio akmenį

  Jis reikalingas moterims. Ypač stiprus per Mėnulio jaunatį ir pilnatį.

  Mėnulio akmuo sustiprina apsauginius instinktus, meilę namų židiniui, suteikia taiką ir harmoniją, trauką dvasiniams dalykams, įtaigą ir jausmų subtilumą. Jis išvaiko melancholijąą ir neaiškios kilmės baimes. Reiktų nešioti turintiems problemų su motina.

  Moterims mėnulio akmuo suteikia daugiau moteriškumo, švelnumo, gyvenimo džiaugsmo, jautrumo ir užuojautos kitiems, padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Tai puikus pagalbininkas nėštumo metu. Pogimdyminiame laikotarpyje skatina pieno liaukų darbą.

  Mėnulio akmuo skatina intuiciją, padeda geriau suvokti ir įvaldyti pasąmonės pasaulį, įsiklausyti į kitą žmogų. Intuicijos, aiškiaregystės skatinimui jis dedamas ant trečios akies. Uždėtas ant komunikacijos čakros (V) jis skatina vidinį balsą ir telepatiją. Tai mentalinio kūno akmuo.

  Mėnulio akmuo padeda sergant nervų ligomis. Jis palaiko hormonų pusiausvyrą organizme, padeda pašalinti emocines blokadas, gydo kraujo ligas, anemiją, kepenis, pervargimą, skausmą sąnariuose. Padeda nuo auglių, ypač gimdoje ir skrandyje.

  Plačiau apie Mėnulio akmenį galite skaityti skiltyje AKMENŲ APRAŠYMAI.