TAMSIAI MĖLYNAS LOTOSAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Žvakidė labai tinkama naudoti namuose altorėlyje, vietoje kur meldžiatės ar medituojate. Taip pat šia gražia žvakide galima pasipuošti savo namus, ji priduos aplinkai jaukumo, sakralumo ir tuo pačiu žaismingumo.

  Dydis: 6 x 15 x 15 cm

  Dėmesio! Kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su su liniuote.

  Apie Lotoso simbolį

  Lotosas, vienas iš seniausių žmonijos simbolių, žinomas kaip kosmoso, gyvenimo ir vaisingumo ženklas. Lotosai garbinami dėl savo išskirtinio tyrumo.

  Iš pirmapradžių vandenų augalas semiasi jėgų ir jas keičia gyvybės formomis. Žiedo atsivėrimas suvokiamas kaip dieviškasis kosmoso tvėrimo aktas.

  Lotoso simbolika persmelktas budizmas ir hinduizmas, tantrinės mandalos tiesiog vadinamos lotosais.

  Šis augalas simbolizuoja taurumą, tobulumą ir dvasinę jėgą.

  Žmogaus sąmonės ir proto būklė lyginama su besiskleidžiančiu jo pumpuru. Kaip saulės spindulių paliesti besiveriantys žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikrą palaimą, švelnumą, atlaidumą ir meilę aplinkui save. Jei jis geba pasiekti absoliučią ramybę ir giedrą – tartum lotoso pumpure įkūnytą švytėjimą, kai protą paliečia tiesos dvasios spinduliai, gali kukliai išsiskleisti, atverdamas vidaus spindesį, kuris visuomet slypi sąmonės gelmėse.