MELSVOJO CHALCEDONO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 10 mm, briaunuoto plataus lašelio forma

  Grandinėlė: 925 sidabras, padengtas rodžiu, diametras 0,7 mm, ilgis 42 cm + 3 cm prailginimas

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus melsvojo chalcedono mineralo, parduodamas kartu su sidabrine grandinėle. Pakabukas labai subtilus ir nedidukas, tinkantis minimalistinį stilių mėgstantiems žmonėms.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Melsvąjį Chalcedoną

  Senovėje jis buvo laikomas oratorių akmeniu. Tibetiečiai jį nešiojo, kad apsisaugotų nuo silpnumo, nepasitenkinimo ir depresijų. Iš jo plačiai buvo gaminamos kamėjos.

  Melsvasis chalcedonas mineralų pasaulyje susijęs su bendravimo tema. Jis padeda ne tik klausytis ir suprasti, bet ir suprantamai, aiškiai ir įtikinamai kalbėti. Tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas.

  Jis skatina savaiminį supratimą visko, kas vyksta. 

  Jį patartina pasiimti į konferencijas, derybas, egzaminus ir t.t.

  Melsvą chalcedoną gali nešioti vaikai su kalbos defektais bei mikčiai.

  Padėtas po pagalve, saugo nuo miego sutrikimų ir košmarų. Dainininkams jį reiktų nešioti, kad nepertempti balso stygų.

  Ypač tinka 5,6 čakroms.
  Puikiai dera su kalnų krištolu.

  Akmuo tinkamas nešioti maitinančioms motinoms, taip pat klimakterinio periodo metu, taip pat moterims, nešiojančioms kūdikį, tačiau bijančioms gimdymo.

  Plačiau apie Melsvojo chalcedono mineralą galite skatyti čia:  AKMENŲ APRAŠYMAI.