Prekių katalogas

MELSVOJO AGATO/CHALCEDONO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Riešo apimtis Pirkti
  31 
  37  Sutaupykite 6 
  16 cm
  Į krepšelį  
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Akmuo
  100 % natūralus melsvojo agato/chalcedono mineralas
  Riešo apimtis
  15 ir 16 cm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  9 x 10 x 12 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus melsvojo chalcedono/agato mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Kiekviena apyrankė yra unikali, akmenukai šiek tiek gali skirtis savo forma ir dydžiu. Nuotrauka naudojama bendrai visoms šio tipo apyrankėms. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Melsvąjį Nėriniuotąjį Agatą

  Melsvasis agatas pradeda mineralų pasaulyje bendravimo temą. Skatina ramaus santykio į save ir kitus keitimąsi, vidinę ir išorinę taiką, draugiškumą ir džiaugsmą santykiuose, kitų supratimą, diplomatiją, harmoningą optimizmą, kalbėjimo meną, kūrybingumą, lengvesnius pasirinkimus, atsivėrimą naujoms idėjoms.

  Padeda plačiau suprasti ir suvokti Žodžio reikšmę, skatina savirealizaciją per mintį, žodį ir veiksmą. Tai puikus akmuo besimokantiems, ypač prieš egzaminus. Jis padeda nestresuoti, ramiai spręsti užduotis ir sukaupus dėmesį atsakinėti į klausimus. Suteikia ramios koncentracijos, ramina emocines audras ir lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač baime būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu.

  Tai stresą šalinantis akmuo. Sukuria ramų apsauginį lauką, kartu skatina pasitikėti savimi ir teisingus pasirinkimus. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Tinka visiems kurių profesija susijusi su komunikavimu ar tarpininkavimu. Vadinasi, dėstytojai, mokytojai, žurnalistai, psichologai, valdininkai ir panašiai; Naudingas paaugliams, turintiems bendravimo problemų, taip pat mikčiojantiems žmonėms, ar žmonėms, bijantiems minios ir publikos, nepasitikintiems savo protiniais gabumais ar žiniomis;

  Akmuo tinkamas nešioti maitinančioms motinoms, taip pat klimakterinio periodo metu, taip pat moterims, nešiojančioms kūdikį, tačiau bijančioms gimdymo.

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis skaitykite informaciniame skyrelyje  AGATAS.