Prekių katalogas

MELSVOJO CHALCEDONO/AGATO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  6230
  89  Sutaupykite 2670
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus melsvojo chalcedono/agato mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 10 mm skersmens rutuliukai
  Tinkama nešioti: 15.5 - 16 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Melsvąjį Nėriniuotąjį Agatą

  Pagrindinė agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Ypač idealiai tai atlieka klasikinis (jokiu būdu nedažytas) agatas. Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu. 

  Melsvasis chalcedonas arba Nėriniuotasis melsvasis agatas mineralų pasaulyje susijęs su bendravimo tema. Šią temą jis plėtoja išlaisvindamas komunikacijos centrą nuo emociniame centre užsimezgusių problemų padarinių. Melsvasis nėriniuotasis agatas sušvelnina ir ramina nevaldomas neigiamas užspaustas ar tiesiogiai reiškiamas emocijas. Jis skatina savaiminį supratimą visko, kas vyksta.

  Tai labai tinkamas akmuo prieš egzaminus. Jis padeda nestresuoti, ramiai spręsti užduotis ir sukaupus dėmesį atsakinėti į klausimus.

  Tinka visiems kurių profesija susijusi su komunikavimu ar tarpininkavimu. Vadinasi, dėstytojai, mokytojai, žurnalistai, psichologai, valdininkai ir panašiai;

  Naudingas paaugliams, turintiems bendravimo problemų, taip pat mikčiojantiems žmonėms, ar žmonėms, bijantiems minios ir publikos, nepasitikintiems savo protiniais gabumais ar žiniomis;

  Akmuo tinkamas nešioti maitinančioms motinoms, taip pat klimakterinio periodo metu, taip pat moterims, nešiojančioms kūdikį, tačiau bijančioms gimdymo.

  Informacija pateikta pagal knygą "Raktas į akmenų karalystę". Plačiau apie Agato mineralą galite skaityti čia: AKMENŲ APRAŠYMAI, apie Melsvojo chalcedono/Nėriniuotojo Agato mineralą galite skatyti čia: AKMENŲ APRAŠYMAI.