MARMURINIO ONIKSO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus marmurinio onikso mineralo. Suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 13 x 22 mm briaunuotos plokštelės (stambios)

  Tinkama nešioti: 15 cm riešui

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą apyrankę ir su liniuote.

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.

  Apie Marmurinį Oniksą

  Marmurinis oniksas, pasak žymaus mineralogo W.Schumano, - tai komercinis pavadinimas, apibūdinantis baltai-gelsvai-rudai-žalsvai dryžuotą kalkakmenį, kurio sudėtyje yra kalcito arba aragonito. Kai kurie prekeiviai Pietuose vadina jį alebastru. Iš jo pjaustomos įvairios figūros ir formos, galinčios būti puikia ir jaukia puošmena patalpoms.

  Jo energija rami ir harmoninga. Būtent šią jo savybę ir galite panaudoti, puošdami juo namus. Tiks tiek vaikų kambariui, tiek miegamajam, tiek bendroms patalpoms.
  Jei kalcitas, esantis šios uolienos sudėtyje, skatina dvasinį augimą, tai kalkakmenis padeda būti žemėje, suvokiant savo fizinio kūno laikinumą ir sielos amžinumą.

  Kita sudėtinė dalis – aragonitas pristabdo skubotą ir emocingą poreikį tobulėti, kas yra labai sveika įsibėgėjusiems ir saiko nebejaučiantiems nuotykių ieškotojams. Vadinasi marmurinį oniksą gali nešioti tiek vaikai, kuriems jis padės augti harmoningesniais, tiek paaugliai, kad jų „sunkusis“ periodas neužsitęstų.

  Jį gali nešioti užkietėję materialistai, kurių dogmas ir įsitikinimus marmurinis oniksas laiku bėgant pašvelnins. Jis puikiai tiks pradedantiems ieškotojams, kuriems pravartu išlaikyti dvasios-materijos, proto-emocijų pusiausvyrą, kad „neperlenkti lazdos“.

  Plačiau apie Marmurinio onikso mineralą galite skaityti skiltyje AKMENŲ SAVYBĖS.