Prekių katalogas

MALACHITO KAROLIAI

 • Kraunamos nuotraukos
  132 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Karoliai pagaminti iš natūralaus malachito mineralo.

  Karolių ilgis: 42 cm su prailginančia grandinėle 4 cm

  Mineralų dydis: 8 mm rutuliukai

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Malachitą

  Malachitas apipintas legendomis, siekančiomis gilią senovę. Egiptiečiai vadino malachitą vilties ir patikimumo akmeniu, suteikiančiu harmoniją ir laimę partnerystėje. Tiek jie, tiek graikai, tiek romėnai naudojo jį gydymui, juo puošėsi. Egipte jis buvo deivės Hator, Graikijoje - Afroditės, tradiciškai Veneros akmuo. Juo turėjo teisę puoštis tik kilmingieji. Vienur jis buvo naudojamas kaip amuletas ar talismanas, kitur jo milteliai naudojami dažams (Egipte - kosmetikai).
  Viduramžiais jis buvo taikomas menstruacijoms ir gimdymui palengvinti, todėl buvo vadinamas akušerių akmeniu.

  Malachito tema - žemiškoji meilė. Jo funkcija - atskleisti meilės galias žemiškajame plane.

  Vadinasi, pirmiausia, kaip ir kiti akmenys, dirbantys su galiomis, malachitas priverčia pamatyti savo vidinę energiją: jos kuriančią ir griaunančią dalis.
  Tai reikalinga, kad nešiojantis malachitą pasirinktų, ar jis sieks savo gyvenimu supratimo, ar liks nesuprantantis.

  Esantis nesupratime žmogus, visų problemų priežastis mato kituose, bet ne savyje. Tokiam malachitas, deja, gali ištraukti iš vidaus tai, ko jis nenorės matyti, o gal net pritraukti įvykius, taigi vargu ar jis jam bus reikalingas.

  Siekiantis supratimo žino, kad traukiame tai, ko iš tiesų esame verti, todėl nekaltina kitų dėl savo nesėkmių ar nelaimių, o bando keistis pats. Tokiam malachitas bus puikus pagalbininkas, o vėliau - vedlys ir draugas.

  Meilė - galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jėgai. Todėl tas, kuris pažino Meilę ir tapo ja, yra neįveikiamas, jam nuo nieko saugotis nebereikia, nes Meilė pabudina jame tikrąją Idėją ir Dvasią. Be jos Idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti Žemėje.

  Malachitą patartina nešioti aktoriams, literatams, žmonėms, susijusiems su menu, scena. Jį nešiojantis stipriai traukia kitų žmonių dėmesį, tad tiems, kuriuos dėmesys vargina - jo nereikėtų.

  Malachitas suteikia minkštumo, išminties, gyvenimo džiaugsmo, altruizmo. Apsaugo nuo nužiūrėjimų, magijos, išgąsčio, piktų dvasių, sunkių minčių, baimių.

  Jis moko atsakyti už savo poelgius, padeda formuoti savo gyvenimą pačiam, švelniai pereiti į naują gyvenimo fazę, neprisirišti prie nuoskaudų. Jis išsklaido melancholiją, padeda ilgai išlaikyti patrauklumą kitų akyse. Patartinas depresijų metu, nes gydo sielos skausmą.

  Pažadina viltį ir meilę, mūsų ryšį su gamta. Ypač patartinas širdies centrui atverti. Kartu su azuritu padeda pažinti gilumines sielos blokadas ir su jomis tvarkytis.

  Plačiau apie Malachito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.