Prekių katalogas

MALACHITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Riešo apimtis Pirkti
  5865
  69  Sutaupykite 1035
  15 - 15.5 cm Išparduota. Susisiekite
  16 cm
  Į krepšelį  
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Akmuo
  100 % natūralus malachito mineralas
  Riešo apimtis
  15 - 15.5 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  12 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus malachito mineralo. Suverta ant gumelės, lengva užsidėti, patogu nešioti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Malachitą

  Senovėje tikėta, kad malachito amuletas saugo ir gina mažus vaikus nuo nelaimių, kerų ir burtų, o žmogus, gerdavęs iš malachito taurės, ilgainiui galėdavo suprasti mūsų mažesniųjų brolių - žvėrelių - kalbą. Egipte jis buvo deivės Hator, Graikijoje - Afroditės, tradiciškai Veneros akmuo. Juo turėjo teisę puoštis tik kilmingieji. Vienur jis buvo naudojamas kaip amuletas arba talismanas, kitur jo milteliai naudojami dažams (Egipte - kosmetikai). Egiptiečiai vadino malachitą vilties ir patikimumo akmeniu, suteikiančiu harmoniją ir laimę partnerystėje. Tiek jie, tiek graikai, tiek romėnai naudojo jį gydymui, juo puošėsi.

  Viduramžiais jis buvo taikomas menstruacijoms ir gimdymui palengvinti, todėl buvo vadinamas akušerių akmeniu. Gana plačiai buvo naudojamas magijai.

  Sakoma, kad kiekvienam žmogui Motina Žemė dovanojo po malachito akmenį su tik jam skirtu piešiniu, gal todėl jis turi vieną įdomią savybę - patraukia kitų žmonių dėmesį į savo savininką. Įsigiję malachitą jūs ilgam išsaugosite patrauklumą ir žavesį. Dėl šios savybės malachitas ypač vertinamas žmonių, trokštančių pripažinimo ir mėgstančių būti dėmesio centre. Jis harmonizuoja vyrų ir moterų tarpusavio santykius, dovanoja meilę.

  Malachitas skatina intuiciją ir savisaugos instinktą, padeda susidraugauti, pažadina lojalumo ir partnerystės jausmus, praktiškumą ir atsakomybę versleneša sėkmę. Žalia malachito spalva asocijuojasi su pavasariu, gaivia ir sodria žaluma, kai po žiemos žmogaus kūnas ir siela pasiilgę saulės, šviesos ir šilumos. Pavasarį iš žiemos miego bunda žemė, gamta, galinga ir švelni jėga kelia visa, kas gyva. Sprogsta pumpurai, prasikala žolė, lyja šiltas lietutis. Taip ir malachito energija veikia žmogaus organizmą. Malachitas padeda suvokti estetinį grožį, draugystės, teisingumo reikšmę. Su juo jūs galite keisti savo gyvenimą: išmokstate šalinti negeroves, atgyvenusius dalykus, išsivaduojate iš neryžtingumo, bailumo, drovumo ar susikaupusios baimės. Malachitas aktyvina žinių poreikį, skatina gyventi aktyviau, intensyviau, gal net rizikingiau. Jis moko mylėti gyvenimą ir pasikliauti likimu, matyti gražią ir linksmą ateitį. Malachitas stimuliuoja vidinį pasaulį, stiprina poreikį svajones paversti realybe. Padeda tiksliai ir aiškiai suvokti emocijas, jausmus, suvaldyti nuotaikas. Malachitas sustiprina gebėjimą stebėti ir analizuoti savo gyvenimo vyksmą, lavina intuiciją, sąmoningumą, ryžtingumą. Malachitas suteikia minkštumo, išminties, gyvenimo džiaugsmo, altruizmo. Apsaugo nuo nužiūrėjimų, magijos, išgąsčio, piktų dvasių, sunkių minčių, baimių.

  Esminė Malachito tema - žemiškoji meilė. Jo funkcija - atskleisti meilės galias žemiškajame plane. Meilė - galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jėgai. Todėl tas, kuris pažino Meilę ir tapo ja, yra neįveikiamas, jam nuo nieko saugotis nebereikia, nes Meilė pabudina jame tikrąją Idėją ir Dvasią. Be jos Idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti Žemėje.

  Malachitą patartina nešioti aktoriams, literatams, žmonėms, susijusiems su menu, scena. Jį nešiojantis stipriai traukia kitų žmonių dėmesį, tad tiems, kuriuos dėmesys vargina - jo nereikėtų. Jis moko atsakyti už savo poelgius, padeda formuoti savo gyvenimą pačiam, švelniai pereiti į naują gyvenimo fazę, neprisirišti prie nuoskaudų. Jis išsklaido melancholiją, padeda ilgai išlaikyti patrauklumą kitų akyse. Patartinas depresijų metu, nes gydo sielos skausmą. Pažadina viltį ir meilę, mūsų ryšį su gamta. Ypač patartinas širdies centrui atverti. Karu su azuritu padeda pažinti gilumines sielos blokadas ir su jomis tvarkytis.

  Malachitas pritraukia kontaktusskatina seksualinę trauką ir poveikį kitiems žmonėms. Pritraukia šeimyninę laimę, vyrams suteikia apsaugą ekstremaliomis aplinkybėmis, skatina nuolatinius dalykinius ryšiusstabilumą darbe ir stiprina padėtį visuomenėje. Atveria naujas galimybes net sunkiausiose situacijose.

  Plačiau apie Malachito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.