MAGNEZITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 23 x 32 mm, neapdorotas laisvos netaisyklingos formos.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus magnezito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Magnezitą

  Magnezito funkcija – padėti suvokti ir paleisti kompleksus, susiformavusius vaikystėje per santykį „tėvai – vaikai“. Skatina savęs ir kitų realų priėmimą. Jo panaudojimą apsprendžia didelis magnio kiekis, todėl jį gali nešioti visi, kam šio elemento trūksta.

  Nesugebantiems paleisti vaikystės nuoskaudų, jį reiktų nešioti ant kaklo, o geltoną kalcitą ant saulės rezginio. Tą daryti mėnesį. Po kelių savaičių pertraukos procedūrą kartokite, jei to reikia. Taip bent tris kartus.

  Naudingas tiems, kurie pastoviai sąmoningai arba ne reikalauja kitų rūpesčio ir globos, patys nemokėdami to duoti kitiems, arba darydami tai itin įkyriai. Paprastai tų problemų šaknys pirmuose septyniuose, o kartais net keturiolikoje metų. Šiuo atveju magnezitą ant krūtinės reikėtų derinti su pieniškuoju mėnulio akmeniu ant nelaimingos rankos mažojo pirštelio. Dažnai praverčia dar ir rožinis kvarcas ant širdies. Šiuo kontekstu naudingas ir ryškiai išreikštoms Mergelėms. Pradžioje galimas „pagerintas“ gailėjimasis savęs ar užspaustų emocijų protrūkis. Tai įprasta, nes akmuo pirmiausia išryškina problemą, o po to jos imasi. Kartu gali būti pravarti ir gero psichoterapeuto pagalba.

  Jis tiktų tiems, kurių pažiūra į vaikų auklėjimą itin kategoriška arba požiūris į tėvus – atmestinis. Magnezitas siekia harmonizuoti tą požiūrį jį nešiojančiam. Tad jį galima pavadinti priėmimo akmeniu.

  Pravartu emocingiems, konfliktuojantiems su mokytojais ir tėvais paaugliams arba paauglystei užsitęsus. Jis ramina perdėtas emocijas bei netvarkingas mintis, grąžindamas vidinę pusiausvyrą.

  Tinka emocingiems ieškotojams, besiblaškantiems tarp daugybės krypčių arba itin prisirišantiems prie savo vedlių arba tų, kurie už juos priima sprendimus. Šiuo atveju tiktų pakabutis su magnezitu ir kalnų krištolo pirštuku.

  Puikiai atlieka amuleto (apsauginio akmens) funkcijas, skatina vaisingumą. Ypač patartinas perdėto jautrumo ir reakcijų žmonėms, nes ramina hiperaktyvumą ir neramybę bei įtampą, irzlumą ir baimes, padeda labiau įsiklausyti į kitą. Galima nešioti po persileidimo ar aborto.

  Tinka nuo padidėjusio skrandžio rūgštingumo, dantų griežimo, viršsvorio. Pakabukas patartinas labai prakaituojantiems

  Plačiau apie Magnezito mineralą skaitykite skyrelyje  MINERALŲ APRAŠYMAI.