Prekių katalogas

MAGNEZITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus magnezito mineralas
  Matmenys
  7 x 25 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, lašo formos
 •  Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus magnezito mineralo. Pakabukas parduodamas su virvele, tačiau galima nešioti ir su grandinėle. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Magnezitą

  Magnezitas skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą. Jis atveria širdies čakrą ir stimuliuoja nuoširdžią meilę sau ir kitiems. Meilė sau yra būtina ir reikalinga, kad galėtume mylėti kitus žmones. Nemylėdamas savęs nieko negali duoti kitiems. Magnezitas skatina meilę sau, situacijoms, kurios buvo skaudžios, ir moko mylėti tuos žmones, kurie galbūt neverti jūsų meilės. Kelias į besąlyginę meilę sau ir kitiems yra labai sunkus, reikalauja didelių pastangų, bet einant tuo keliu gyvenimas tampa gražesnis ir produktyvesnis. Mažėja žmonių ir situacijų, kurios skaudina.

  Magnezitas padeda keistis jums, keistis žmonėms, kurie yra šalia, ir atneša didelių pokyčių į jūsų gyvenimą, pašalindamas kliūtis ir sunkumus. Magnezitas iškelia į paviršių visas savęs apgaudinėjimo formas. Jis padeda pertvarkyti mintis, valdyti emocijas ir išsiaiškinti priežastis, kurios sukelia neramumą ir įtampą. Įtampa, nuojautos ir nerimas paprastai yra praeities košmarų liekanos, kurios neleidžia įsivyrauti ramybei ir vidinei taikai. Magnezitas išlaisvina iš šių negatyvių patirčių. Egoistiškiems žmonėms magnezitas padeda prisiminti praeityje kitiems padarytas skriaudas ir moko, kaip klausytis kitų ir skirti jiems daugiau dėmesio. Magnezitas palaiko ir padeda žmonėms, kurie yra nervingi ir pilni baimės. Jis padeda jiems nugalėti irzlumą, nepakantumą, dirglumą ir netoleranciją, palaiko emocinio streso metu. Magnezitas moko, dėmesingai žvelgti į kitus.

  Šis akmuo skatina veiklumą, stimuliuoja motyvaciją, moko mąstyti ir analizuoti, padeda įgyvendinti pramuštgalviškas idėjas ir planus. Jis skatina kūrybinį procesą, vizualizaciją ir kalbos vaizdingumą, aistrą ir meilę širdyje. Magnezitas padeda asmenybei realizuotis, jausti savo “svorį” ir autoritetą. Medituojantiems žmonėms magnezitas padeda pasiekti gilų atsiplaidavimą, sustiprina vaizdinius meditacijos metu. Meditacijos metu jis turėtų būti ant trečiosios akies.

  Magnezitas puikiai atlieka amuleto (apsauginio akmens) funkcijas, skatina vaisingumą. Ypač patartinas perdėto jautrumo ir reakcijų žmonėm. Galima nešioti po persileidimo ar aborto.

  Jis tiktų tiems, kurių pažiūra į vaikų auklėjimą itin kategoriška arba požiūris į tėvus – atmestinis. Magnezitas siekia harmonizuoti tą požiūrį jį nešiojančiam. Tad jį galima pavadinti priėmimo akmeniu. Reikalingas tiems, kurie nesugeba paleisti vaikystės nuoskaudų, trikdančių nuoširdžius santykius su kitais žmonėmis.

  Pravartu emocingiems, konfliktuojantiems su mokytojais ir tėvais paaugliams arba paauglystei užsitęsus. Jis ramina perdėtas emocijas bei netvarkingas mintis, grąžindamas vidinę pusiausvyrą. 

  Tinka nuo padidėjusio skrandžio rūgštingumo, dantų griežimo, viršsvorio. Pakabukas patartinas labai prakaituojantiems

  Plačiau apie Magnezito mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  MAGNEZITAS.