Prekių katalogas

LEPIDOLITO PAKABUKAS

 • LEPIDOLITO PAKABUKAS

  14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus lepidolito mineralas
  Matmenys
  12 x 12 x 23 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
  Metalas
  netaurusis
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus lepidolito mineralo, parduodamas kartu su virvele. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti norimame ilgyje. Taip pat galima nešioti ir su grandinėle. Užsisakę gausite būtent šį pakabuką, kurį matote nuotraukose. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Lepidolitą

  Lepidolitas yra tinkamas žmonėms, kurie užsiima įvairia dvasine praktika, ritualais, nes jis neša darną ir išlaisvina iš minčių ir emocijų painiavos, padeda gauti ir suprasti informaciją, siunčiamą iš aukščiausių lygmenų. Akmuo aktyvina ir išlaisvina nuo blogos energijos, širdies, gerklės, trečiosios akies ir karūnos čakras. Lepidolitas aktyvina minčių, emocijų, jausmų ir ketinimų darną, padeda gyvenimui tekėti nauja vaga.

  Jis mažina stresą ir depresiją, padeda tada, kai kamuoja įkyrios mintys, liūdesys, kai esate nusilpę, pervargę ir kankina nemiga. Lepidolitas yra vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Jis ypač naudingas norintiesiems įveikti įvairas priklausomybes emociniu ir mentaliniu lygmeniu. Šis mineralas išlaisvina iš žalingų įpročių ir įvairių nepasitenkinimų, gali padėti sergantiems anoreksija.

  Lepidolitas labai tinka pereinamuoju laikotarpiu, nes padeda tvarkyti senas psichologines problemas, elgesio modelius, manieras bei paskatina pokyčius ir įvairovę. Jis skatina savarankiškumą, nepriklausomybę ir padeda pasiekti tikslą be išorinio pasaulio pagalbos.

  Plačiau apie Lepidolito mineralą ir jo savybes skaitykite informaciniame skyrelyje  LEPIDOLITAS.