LEPIDOLITO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Natūralaus lepidolito būgninukai.

  Mineralų dydis: 20 x 20-30 mm, netaisyklingos formos, aptakūs gabalėliai. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje lepidolito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Lepidolitą 

  Lepidolitas yra vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Šis švelnus gydantis akmuo stimuliuoja visas čakras, naikina energetinius blokus, padėdamas pasiekti visokeriopą harmoniją.

  Lepidolitas padeda mums geriau suvokti, kas mes esame ir kokie yra mūsų tikrieji norai. Jis padeda blaiviai viską apsvarstyti ir pamatyti, kaip galima susikurti tvarią laimę ir visas iš jos išplaukiančias galimybes.