LEPIDOLITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  3570
  4200 Sutaupykite 630
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus lepidolito mineralo, suverta ant gumelės. Papildomai įvertas vienas sidabro rutuliukas. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 10 mm rutuliukai
  Tinkama nešioti: 17 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Lepidolitą 

  Lepidolitas yra vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Šis švelnus gydantis akmuo stimuliuoja visas čakras, naikina energetinius blokus, padėdamas pasiekti visokeriopą harmoniją.

  Lepidolitas padeda mums geriau suvokti, kas mes esame ir kokie yra mūsų tikrieji norai. Jis padeda blaiviai viską apsvarstyti ir pamatyti, kaip galima susikurti tvarią laimę ir visas iš jos išplaukiančias galimybes.