LARIMARO/PEKTOLITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  36 
  48  Sutaupykite 12 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 25 x 22 mm, lašo formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus larimaro/pektolito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Larimarą arba Pektolitą

  Amerikos indėnai naudojo jį kaip amuletą nuo piktų dvasių ir mirtinų ligų bei katastrofų. Pagal legendą kalbama apie tautą, gyvenusią saloje, ir kalbėjusią su melsvais akmenimis. Manoma, jog ta sala - tai Atlantida, o šis akmuo - tai tos salos palikimas. Tai retas akmuo. Europoje jis imtas naudoti neseniai.

  Larimaras naudojamas pertvarkų, pokyčių, pereinamųjų laikotarpių metu. Jis padeda išvengti bereikalingų emocijų, įžvelgti pokyčių prasmę, pašalinti bereikalingas kančias ir gailestį sau, tuo tiesiog tas pertvarkas sušvelnindamas. Jis silpnina stresus, įtampą, padeda paimti savo gyvenimą tvirtai į rankas, skatina konstruktyvų mąstymą, pašalina energetinių centrų blokadas.

  Jį nešiojantis žmogus ramiai leidžia įvykti tam, kas turi įvykti - jis nebijo, o moka panaudoti gautą patyrimą. Tai savirealizacijos akmuo. Jo pagalba mūsų mintys per sielą patenka į aukštesnius sąmonės lygmenis. Jis atveria kelią į vidinį nušvitimą, sustiprina įžvalgą, tikslumą veikloje, esmės suvokimą, padeda matyti save iš šalies. Sušvelnina žmones linkusius ginčytis ir pasipūtėlius.

   Gali būti naudojamas kaip tiltas tarp išmatavimų. Jo pagalba galima išprašyti nereikalingas esybes iš aplinkos ar kūno.

  Plačiau apie Larimaro/Pektolito mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.