LARIMARO/PEKTOLITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  1400
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus larimaro/pektolito mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis:  3 x 8 mm skaldelė
  Tinkama nešioti:  15 - 15.5 cm; 15.5 - 16 cm riešams

  Pirkdami prekę pasirinkite tinkamą jos dydį!

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Larimarą arba Pektolitą

  Amerikos indėnai naudojo jį kaip amuletą nuo piktų dvasių ir mirtinų ligų bei katastrofų. Pagal legendą kalbama apie tautą, gyvenusią saloje, ir kalbėjusią su melsvais akmenimis. Manoma, jog ta sala - tai Atlantida, o šis akmuo - tai tos salos palikimas. Tai retas akmuo. Europoje jis imtas naudoti neseniai.

  Larimaras naudojamas pertvarkų, pokyčių, pereinamųjų laikotarpių metu. Jis padeda išvengti bereikalingų emocijų, įžvelgti pokyčių prasmę, pašalinti bereikalingas kančias ir gailestį sau, tuo tiesiog tas pertvarkas sušvelnindamas. Jis silpnina stresus, įtampą, padeda paimti savo gyvenimą tvirtai į rankas, skatina konstruktyvų mąstymą, pašalina energetinių centrų blokadas.

  Jį nešiojantis žmogus ramiai leidžia įvykti tam, kas turi įvykti - jis nebijo, o moka panaudoti gautą patyrimą. Tai savirealizacijos akmuo. Jo pagalba mūsų mintys per sielą patenka į aukštesnius sąmonės lygmenis. Jis atveria kelią į vidinį nušvitimą, sustiprina įžvalgą, tikslumą veikloje, esmės suvokimą, padeda matyti save iš šalies. Sušvelnina žmones linkusius ginčytis ir pasipūtėlius.

  Gali būti naudojamas kaip tiltas tarp išmatavimų. Jo pagalba galima išprašyti nereikalingas esybes iš aplinkos ar kūno.

  Plačiau apie Larimaro/Pektolito mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.