LAIMINGAS VAIKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  16 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Natūralių mineralų komplektas vandeniui 

  Komplektą sudaro jaspio, avantiurino, kalcito, agato ir sodalito akmenukai. 

  Bendras visų akmenėlių svoris - apie 50 g.

  Vienas iš būdų mineralų energijai pasiimti - tai geriamasis vanduo su pasirinktais akmenimis. Siūlome jums pasigaminti jaspio, avantiurino, kalcito, agato ir sodalito vandenį. Mineralai dedami į stiklinį ąsotį (apie 1 l talpos) su geriamuoju vandeniu ir laikomi jame, vis kas savaitę nuplaunant nuo jų vandens nuosėdas ir pakraunant.

  Vaikų organizme vandens yra daugiausia. Todėl jiems labai svarbu išlaikyti jo kiekį. Šis ypatingas akmenų derinys sužadina vaikų vaizduotę. Raudonasis jaspis stiprina vaikų koncentraciją, emocinį stabilumą, didina valią. Sodalitas – akmuo, skatinantis loginį mąstymą ir gerinantis mokymosi gebėjimus. Kalcitas stiprina pasitikėjimą, skatina pozityvumą ir teigiamą požiūrį į gyvenimą. Avantiurinas – ramybės ir meilės gyvenimui akmuo. Rudasis agatas mažina įtampą, dvejones, ilgesį, stiprina koncentraciją, vidinį pasitikėjimą bei stabilumą, didina toleranciją aplinkai. Tai puikus derinys mokyklinio amžiaus vaikams, paaugliams bei studentams. 

  Svarbi sąlyga: mineralus, kuriuos nusprendėte vartoti vandeniui, nebenaudokite jokiems kitems tikslams, vadinasi, nenešiokite, nelaikykite rankoje ir nedėkite ant skaudamų vietų. Tam jau reikia turėti kitus akmenukų egzempliorius.