Prekių katalogas

LABRADORITO APYRANKĖ SU PERLU

 • Kraunamos nuotraukos
  24 
  26  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus labradoro mineralas
  Riešo apimtis
  16 cm
  Apdirbimas
  briaunuoti rutuliukai
  Mineralų dydis
  3 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus labradorito mineralo, yra įvertas gėlavandenis perlas. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Nuotrauka naudojama bendrai visoms esančioms prekyboje šio tipo labradorito apyrankėms.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Labradoritą

  Labradoritas laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų visoje mineralų karalystėje. Jis saugo nuo neigiamų energijų poveikio, negatyvių reiškinių, situacijų ir žmonių. Akmuo “išvalo” neigiamas energijas iš mūsų auros, sukuria apsauginį lauką, tarsi įvelka šeimininką į savo įvairiaspalvę spinduliuojančią vaivorykštę. Toji vaivorykštė išorškai veikia kaip veidrodis, kuriame atsispindi viskas, bet neveikia labaradoro šeimininko. Taip ištirpsta visi magiški poveikiai, nužiūrėjimai, pasiųstos negeros mintys ar linkėjimai, žvilgsniai ar kėslai. Akmuo apsaugo nuo energijos nutekėjimo per auros pažeidimus, neleidžia niekam prisisiurbti ir maitintis mūsų energija. Jis veikia kaip ideali apsauga ne tik fiziniu, psichiniu, bet ir astraliniu lygmeniu.

  Labradoritas saugo ne tik mus, mūsų kūną, bet ir namus, darbo vietą. Jis laikomas patikimu namų sargu ir gynėju nuo vagišių ir energetinių vampyrų. Babilono laikais šis akmuo buvo dedamas po slenksčiu, kad šie būtų apsaugoti nuo bloga linkinčių svečių ir blogio, kad bloga linkintis žmogus tiesiog pamirštų, ko atėjęs… Vienas svarbus dalykas: labradoras (šiuo atveju gali būti paprastas labradorito gabalėlis be gražios irizacijos) dedamas po lauko durų slenksčiu (galima dėti ant palangių, jeigu gyvenate pirmame aukšte) per patį vidurį arba galima iš jo užsisakyti slenkstį. Siekiant apsaugoti namus akmuo dedamas būtinai per vidurį slenksčio, kad galėtų išskleisti savo apsauginį skydą. Taip pat apsaugai labaradorito gabalėlį galima laikyti ir automobilyje, rankinėje, įdėti į daiktus kelionėje.

  Padėtas lovos kojūgalyje apsaugo nuo košmarų, teikia ramų miegą ir raiškius pranašiškus sapnus. Jei pasidėsite labradorito akmenį po pagalve nakčiai, tai leis jo energijai išlikti jūsų auroje ilgesnį laiką ir veiks kaip apsauga.

  Jeigu reikia susitikti ar bendrauti su nemaloniais žmonėmis ir tų susitikimų neįmanoma išvengti, labradoritas pataiso situaciją: jis padeda išvengti susitikimų su tais žmonėmis arba, jeigu jų išvengti neįmanoma, susitikimai praeina ramiai ir palankiai.

  Labaradoritas suteikia išminties ir supratimo, skatina smegenų veiklą, sugeba surikiuoti galvoje kirbančias chaotiškas mintis, rasti realų problemų sprendimą, ramina pyktį ir stresą, padeda žmogui atsikratyti prisirišimo prie praeities, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, skatina siekti pažangos, suteikia jėgų. Labradorito energija yra gera priemonė palengvinti intuicijos, intelekto, minčių transformaciją. Su juo galima keisti situaciją pašalinant kliūtis ir nieko nepaisant. Jis pritraukia jėgą, tvirtumą, gausą ir atkaklumą “čia ir dabar”, skaidrina mintis, skatina aiškumą ir vidinį regėjimą, padeda išgyvendinti nerimą, rūpesčius, atneša į gyvenimą ramybę, taiką ir šaltakraujiškumą. Skatina mentalinę jėgą, atsirandančią per žinojimą ir sugebėjimą išlaukti, kartu teisingai naudojant savo energijos išteklius ir laiką.

  Labradoritas, padėdamas sujungti vidinį “Aš” ir protą, padeda realizuotis asmenybei, skatina tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, visapusišką darną ir harmoniją, padeda keisti likimą ir siekti įgyvendinti vidinę misiją ar tiesiog išryškina mūsų paskirtį Žemėje. Jis mažina nesaugumo jausmą, ramina baimes, šalina liūdnas mintis, negatyvius polinkius, familiarumą, skatina bičiuliškus santykius, originalumą, unikalumą, preciziškumą ir nuovokumą. Jis skatina ir palengvina pasikeitimus, stiprina kantrybę, ištvermę ir vidinį žinojimą, padeda šiems reiškiniams vykti “čia ir dabar”. Ramina stiprias emocijų apraiškas, padeda atsikratyti įpročių ir ramiai išgyventi jausmų gylį. Labradoritas padeda peržengti praeities ir ateities apribojimus, moko pasinaudoti šio momento beribėmis galimybėmis. Skatina kūrybingumą ir intravertiškumą, prigimtines savybes, kompetenciją, racionalumą, dvasinį sąmoningumą. Jis tarsi gija, jungianti protą, intelektą, jausmus ir instinktus. Tai jėgos akmuo, skatinantis drąsą imtis veiksmų, apskritai veiklumą, atkaklumą, padeda išreikšti savo originalumą, stiprinti savigarbą, savo gebėjimų pajautimą, skatina koncentraciją, lavina intuiciją ir suteikia stiprumo bei tvirtumo. Jis skatina būti savarankiškam, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, saugo nuo paklydimų, visaip perspėja, skatina remtis į tuo metu užsibrėžtus tikslus ir savo evoliucijos siekius. Padeda pažvelgti į save ir ir įvykius iš nešališko stebėtojo pozicijos.

  Labradoritas atskleidžia tiesiogines, astralines, mentalines ir dvasines iliuzijas (taip, kaip jį nešiojantysis tai gali suprasti), pritraukia užtarnautą sėkmę tam, kuris dirba, pritraukia “stebuklus” tam, kam jų reikia, kad kažką suvoktų arba tiesiog jis jų yra vertas, bet kuriuo atveju viskas čia turi būti užsitarnauta savo gyvenimu ir darbu.

  Patartina labradoritą nešioti vykstant į problemiškas šalis ar į namus grįžtant vėlai. Taip pat jei einate į dvasinius užsiėmimus, kuriuose iškviečiama stipri jėga ar tiesiog dirbama su aštriais pojūčiais. Gerai imti į piligrimines ar dvasinio pobūdžio keliones, iliuziją ir euforiją norint atskirti nuo tikrosios pajautos ir suvokimo.

  Itin tinka kontempliacijoms dvasinėmis ir visuotinėmis temomis, meditacijoms į bet kokio objekto ar reiškinio priežastis ir pasekmes ar tiesiog į vidinę Tylą.

  Labaradoritas yra puikus akmuo dirbantiems su sapnais, taip pat puikus mediumams ir aiškiaregiams. Patartinas norintiems pasitraukti nuo visuomenės.   

  Plačiau apie Labradorito mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  LABRADORITAS.