PASTATOMAS LABRADORITO APTAKUS GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100 % natūralus labradorito mineralas
  Matmenys
  3,5 x 6,5 x 8 cm
  Apdirbimas
  aptakus nušlifuotas pastatomas gabalėlis
 • Apie prekę

  Natūralaus labradorito mineralo šlifuotas gabalėlis, itin aukštos kokybės, labai gražiai žalsvai ir rusvai spindi (labradoroscencijos reiškinys). Mineralas nušlifuotas taip, kad būtų galima pastatyti statmenai. Puikiai tinka meditacijoms.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Labradoritą

  Labradoritas suteikia tvirtumo ir atsparumo, kantrybės ir ištvermės, stabilumo ir vidinės pusiausvyros. Jis padeda apsisaugoti nuo neigiamų poveikių, magijos, išvengti nuotaikų svyravimo, sulaikyti pykčio protrūkius. Egoistams primena, jog pasaulyje jie ne vieni. Labradoritas sušvelnina žmones, linkusius į brutalumą, per stiprias emocijas.  

  Tai vienas stipriausių sergėtojų, suteikiantis protėvių paramą, atmušantis visas Jums siunčiamas blogas vibracijas ir energijas.

  Atlantidoje labradoritas buvo laikomas sielos veidrodžiu. Jis pažadina užslėptus prisiminimus ir padeda galutinai įžvelgti, jog įgytą patyrimą galima panaudoti sau, ir atskleisti savyje žymiai gilesnes dimensijas. 

  Plačiau apie Labradorito mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.