KUNCITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus kuncito mineralas
  Dydis
  8 x 9 x 14 mm
  Forma
  briaunuotas gabalėlis
 •  Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus kuncito mineralo, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Kuncitą

  Kuncitas yra išskirtinis meilės akmuo, kuris padeda sujungti į vieną meilės giją įvairias meilės apraiškas. Šis mineralas padeda kurti mylinčias mintis, nuotaiką, emocijas ir jausmus, moko atsidavimo ir bendravimo su savimi ir supančia aplinka. Jo nuostabiai švelni energija lengvai prasiskverbia į pagrindinę būties šerdį. Jis išvalo ir išgrynina visų lygių jausmus ir emocijas. Kuncitas sužadina ir atgaivina besąlyginę, romantišką ir atsidavusią meilę ne bet kam, o tiems žmonėms, kurie yra svarbiausi jūsų gyvenime.

  Šis akmuo skatina vidinį savęs pripažinimą ir saviraišką, o tai daro įtaką aplinkinių pripažinimui. Kuncitas yra akmuo, kuris sustiprina ir padeda valdyti širdies energiją, emocijas, jausmus. Kuncitas padeda pašalinti iš kelio visas kliūtis, sudaro sąlygas intuityviai žengti būtiniausius žingsnius, kad norai ir troškimai būtų įgyvendinti nuo pradžių iki galo. Kartais galvojame viena, o darome visai ką kita. Kuncitas padeda sujungti mintis bei veiksmus ir gauti puikų rezultatą.

  Jis išsklaido negatyvumą, automatiškai perkelia vibracijas į atitinkamą vietą, kur yra reikalingiausia energija, apsaugo aurą, tarsi uždėdamas šarvus. Esant destruktyvioms situacijoms kuncitas padeda išlikti ramiam ir susikaupusiam, o kai užeina kvailiojimo metas, kvailiojama išmintingai.

  Kuncitas palengvina ryšį su tuo sąmonės lygmeniu arba pasauliu, iš kurio siela yra atėjusi, t.y. su jos dieviškaisiais namais ir su jos Aukščiausiuoju AŠ. Jis veda žmogų nematomų kopėčių laipteliais, išlaiko jį ant kiekvieno tiek ir taip, kaip tai sielai reikalinga.

  Šis mineralas labai švarus, todėl savaime tirpdo įvairius astralinių ir tarpinių pasaulių virusus, lervas ir substancijas, kurios maitinasi nešvariomis žmonių emocijomis, mintimis, ydomis. Visa ta bjaurastis vengia šio akmens, nes jo energija juos svilinte svilina.

  Aktyvina širdies čakrą, suteikia dvasinio pasitikėjimo, gyvenimiškos jėgos.

  Šio akmens poveikis yra stiprus ir ilgalaikis, jis veikia tuoj pat. 

  Plačiau apie Kuncito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.