KUNCITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  59 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus kuncito mineralas
  Dydis
  10 x 12 x 30 mm
  Forma
  natūralaus kristalėlio forma
  Metalas
  sidabras 925
 •  Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus kuncito mineralo, turi sidabrinę kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Kuncitą

  Šis akmuo moko atsidavimo, nuolankumo ir tarnystės. Padeda pergalėti vidinius prieštaravimus ir įvykdyti reikalingas, nors ir nemalonias pareigas. Skatina prisiminimus, įsijautimą, kelią nuotaikąmažina depresijas.  

  Spodumenai – tai Lyros žvaigždyno Vegos žvaigždės grūdai.  Šie mineralai, kaip tos energijos retransliatoriai, suteikia savo darbo prasmės suvokimą, įkvėpimą ir pagalbą iš Vegos žv. visiems nesavanaudiškiems pasišventusiems darbams. Jie skleidžia aukštųjų pasaulių Šviesą, Gėrį, Meilę, Harmoniją ir Tobulumą, išdegindami šia jėga viską, kas tuo nėra. Todėl jie apvalo nešiojančiojo subtiliąsias sistemas nuo astralinių lervų, šlakų, esybių bei tarpinio pasaulio substancijų. Jos nemėgsta šių akmenų, nes jų energija degina jas.

  Plačiau apie Spodumenus ir jų atmainas hidenitą ir kuncitą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.