KUNCITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 17 x 25 mm, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus kuncito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Kuncitą

  Šis akmuo moko atsidavimo, nuolankumo ir tarnystės. Padeda pergalėti vidinius prieštaravimus ir įvykdyti reikalingas, nors ir nemalonias pareigas. Skatina prisiminimus, įsijautimą, kelią nuotaiką, mažina depresijas. 

  Spodumenai – tai Lyros žvaigždyno Vegos žvaigždės grūdai.  Šie mineralai, kaip tos energijos retransliatoriai, suteikia savo darbo prasmės suvokimą, įkvėpimą ir pagalbą iš Vegos žv. visiems nesavanaudiškiems pasišventusiems darbams. Jie skleidžia aukštųjų pasaulių Šviesą, Gėrį, Meilę, Harmoniją ir Tobulumą, išdegindami šia jėga viską, kas tuo nėra. Todėl jie apvalo nešiojančiojo subtiliąsias sistemas nuo astralinių lervų, šlakų, esybių bei tarpinio pasaulio substancijų. Jos nemėgsta šių akmenų, nes jų energija degina jas.

  Plačiau apie Spodumenus ir jų atmainas hidenitą ir kuncitą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.