Prekių katalogas

KOMPLEKTAS "MOTYVACIJA IR NEPRIKLAUSOMYBĖ"

 • Kraunamos nuotraukos
  75 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Riešo apimtis
  15cm + 4cm prailginančioji grandinėlė
  Akmuo
  100% natūralūs peridoto, kalnų krištolo, apatito mineralai
  Matmenys
  Vėrinys 42 cm + 4cm; apyrankė 15cm + 4cm
  Apdirbimas
  nugludinti netaisyklingos formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  apie 4 x 6 x 8 mm
 • Apie prekę

  Komplektas (vėrinys, apyrankė ir auskarai) pagamintas iš natūralių kalnų krištolo, peridoto/chrizolito ir apatito mineralų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.
   

  Apie Perdiotą/Chrizolitą

  Peridotas/chrizolitas/olivinas - dalykiškų žmonių akmuo. Senovėje tikėta, kad jis padeda užkariauti aplinkinių simpatijas, pasirūpina verslo ir darbų sėkme. Saugo šeimininką nuo gaisro ir vagysčių, todėl viduramžiais chrizolitą ypač vertino bankininkai ir pirkliai. Jis dovanoja ramius sapnus, poilsį, išvaiko nakties košmarus, gydo nuo mikčiojimo. Skatina aiškiaregystę, gerina darbingumą.

  Tai šiltos, švelnios ir draugiškos energijos mineralas, kuris padeda atskirti gėrį nuo blogio, padeda savo gyvenimą nugyventi išmintingai, siekiant materialinės ir dvasinės gausos. Ištikus bėdai, peridotas padeda nustoti save “ėsti” iš vidaus. Padeda “atsikelti”, nenukabinti nosies, atleisti sau už padarytas klaidas, toliau dirbti ir tikėti savo jėgomis, protu, sėkme. Peridotas ramina, gerina nuotaiką, mažina įniršį, pyktį, saugo mūsų fizinį bei dvasinį kūną nuo negatyvios energijos, su juo galima valyti čakras. Mineralas teigiamai veikia aplinką, ją harmonizuoja.

  Akmuo pašalina stresą, skatina asmenybės tobulėjimą, stimuliuoja protines galias, “pasukdamas” palankias progas padeda įsigyti turtą, išveja tingulį ir letargiją. Jis taip pat ramina užgautą žmogaus ego, kontroliuoja pyktį ir pavydą. Dar vadinamas išsilaisvinimo akmeniu, priverčiančiu atsikratyti nereikalingo praeities bagažo, leidžia suvokti, kad praeities klaidos ir netektys neturi užgožti dabartinio gyvenimo.  

  Plačiau apie Peridoto/Chrizolito mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  PERIDOTAS.

  Apie Kalnų krištolą

  Tai tikras energijos šaltinis, kurio galia - skaidrumas ir paprastumas. Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvint iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio.

  Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą.

   Plačiau apie Kalnų krištolo mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  KALNŲ KRIŠTOLAS.

  Apie Apatitą

  Apatitas stiprina meilę sau, supančiam pasauliui, parodo, kur slypi vidinės gydomosios galios, ugdo intelektą, skatina dvasinį tobulėjimą ir padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių ir patirčių.

  Šio mineralo energija pagreitina asmenybės augimą, mažina išorinį aplinkos poveikį, skatina motyvaciją ir bendradarbiavimą, padeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Apatitas padeda susidoroti su apatija, irzlumu, agresija, išsklaido emocinę painiavą, skatina greičiau įveikti iškilusias gyvenimiškas krizes.

  Šis akmuo sužadina gyvybinę energiją, padeda išspręsti finansines problemas, skatina keisti požiūrį į susidariusią situaciją. Apatitas padeda lengviau pažinti save, pasiekti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, stiprina intuiciją, sąmoningumą ir valią. Tai yra akmuo, padedantis įsisavinti žinias (ypač humanitarinių mokslų srities).

  Plačiau apie Apatito mineralą skaitykite informaciniame skyrelyje  APATITAS.