KLASIKINIO AGATO PAKABUKAS (Didelis)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 37 x 70 mm, nugludinta plokštelė

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus klasikinio agato mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.       

  Apie Klasikinį Agatą

  Pagrindinė agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus, rasti Save Tikrąjį ir pritaikyti jį realiame žemiškame gyvenime.  Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu.

  Klasikinis arba tradicinis agatas ypač naudingas puoselėjantiems paprastus žemiškus tikslus. Skatina praktinę uoslę, sugebėjimą prisitaikyti prie sąlygų be didelių praradimų ir vidinių prieštaravimų, kylančių iš proto ir emocijų konflikto. Šis agatas tiks visiems, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo, lyties ir amžiaus. Puikiai tinka vaikams, ypač tiems, kuriuos vadina jautriais ar sunkiais, o taip pat dažnai sergantiems, perimantiems tėvų problemas, nepasitikintiems savimi. 

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.