KLASIKINIO AGATO (BOTSVANA) AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  16 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus agato mineralas
  Matmenys
  14 mm
  Apdirbimas
  briaunuoti rutuliukai
  Metalas
  paprastas metalas
 • Apie prekę

  Auskarėliai pagaminti iš natūralaus klasikinio agato mineralo. Auskarų kabliukai ir detalės iš paprasto metalo.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Klasikinį Agatą

  Šis akmuo tylus ir ramus, bet jo poveikis stiprus ir ilgalaikis. Jis sužadina jūsų drąsą ir ryžtą, švelniai, be prievartos grąžina pasitikėjimą savimi ir meilę sau. Agato energija yra švelni ir nepastabima, tačiau jis “kišasi visur”, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis ir saugesnis. Šis unikalus akmuo sustiprina mentalinius gebėjimus ir padeda jais naudotis koncentruotai ir naudingai. Jis padeda išsiaiškinti pagrindinius savo talentus ir naudotis jais įžvalgiai ir analitiškai. Agatas stiprina meilę tiesai bei padrąsina kalbėti tai, ką iš tikrųjų galvojate, ir apginti savo nuomonę. Šis mineralas padeda įveikti kartėlį ir skausmą, esantį širdyje. Moko valdyti vidinį pyktį, kurį mes slepiame net nuo savęs: emocijas - nevaldomos jos drasko į “gabalus” tiek fizinį, tiek dvasinį kūną; įtampą, kurią sukaupiate per begalinį norą būti matomi ir pastebėti. Dirbate be paliovos, linksminatės negailėdami jėgų, o pasitenkinimo nejaučiate. Agatas padeda sukurti saugią aplinką, daro jus išmintingesnius, gerina darbinę veiklą, užtikrina saugią šiandieną ir rytdieną. Jis sustiprina sąmoningumą ir vidinį ryšį, padeda suvokti asmenybės išskirtinumą. Agatas skatina ramybę ir apmąstymus, padeda naudotis gyvenimiška patirtimi. Jei jums kas nors nepaisekė, nesisielokite, geriau čiupkite agatą į rankas. Jis jums suteiks drąsos pradėti viską iš pradžių.

  Jis stiprina logišką, racionalų mąstymą, todėl tuo pačiu patys galite analizuoti problemas ir jų priežastis - dėl ko jos atsirado. Jis padeda nesudėtingai ir greitai išspręsti problemas. Agatas pagerina susikaupimą, padeda įveikti išsiblaškymą. Su šiuo akmeniu lengviau gydyti emocines giminės traumas. Agatas palaiko pusiausvyrą tarp In ir Jan energijų, fizinio ir emocinio, intelektualinio ir eterinio kūnų. Šis puikus “įžeminantis” akmuo taip pat centruoja ir stabilizuoja fizinio kūno energiją. Puiki priemonė dvaisniam augimui, nesuvokiamų dalykų suvokimui ir vidiniam stabilumui pasiekti.
   
  Klasikinis agatas stiprina ryšį su Žeme, taip pat su savo Aukštesniuoju Aš. Padeda giliau jausti gamtos harmoniją, išlaikyti vidinį stabilumą, skatina laipsnišką dvasinę brandą, harmonizuoja In ir Jan principus. Suteikia racionalumo, tikrumo, praktiškumo, mokymosi iš patirties. Sustiprina saugumo jausmą, tinka nuo nesunkių depresijų. Padeda realizuoti žemiškus tikslus, apsaugo nuo svetimos energijos pliūpsnių ir energetinių pajungimų. Puiki apsauga mamoms nešiojančioms savyje dar negimusį kūdikį. Veikia kaip apsauginis amuletas kelionėse, žeoda ar drūza įmonėje pritraukia stabilumą ir gerovę.
   

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.