Prekių katalogas

KIANITO/DISTENO PAKABUKAS

 • KIANITO/DISTENO PAKABUKAS

  28 
  35  Sutaupykite 7 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus kianito/disteno mineralas
  Matmenys
  9 x 16 x 39 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus kianito/disteno mineralo. Turi pragręžtą skylutę virvelei ar grandinėlei įverti. Parduodama kartu su virvele.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Kianitą/Disteną

  Tai mineralas, kurio spinduliavimo diapozonas veikia daugelyje dimensijų. Jis padeda įeiti į kauzalinę minčių sritį ir pamatyti, kas iš to išlįs fiziniame lygyje. Įveda aukštų dažnių vibracijas į protą, tuo plėsdamas sąmonę ir tarnaudamas transformaciniams procesams. Suaktyvina pakaušio arba kauzalinę čakrą, padėdamas lengviau priimti Šviesos taisykles, integruoti jas į mąstymą. Priėmus tas taisykles, pildosi svajonės ir vizijos.

  Distenas sužadina naujas jėgas, kurios pažadina aukščiausius sugebėjimus, iki šiol miegojusius. Taip pažadinama ir siela.

  Puikiai gali būti naudojamas su selenitu (dvasinė jėga) ir žaliu ar juodu turmalinu (fizinis kūnas), kad tą energiją ramiai pervesti kūno nervų sistemai. Distenas suteikia ryžto išsilaisvinti iš kieno nors užprogramuotų fatališkų įvykių (per būrimus ar pan.), fatalizmo, ramina jausmus, vizijas, skatina loginį, racionalų mąstymą ir spontanišką, bet užtikrintą veiksmą, jei jis yra reikalingas.

  Jis nerenka neigiamos energijos, todėl valyti nebūtina.

  Plačiau apie Disteno/Kianito mineralą galite skaityti skyrelyje  KIANITAS/DISTENAS.