KARNEOLIO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  19 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus karneolio mineralas
  Matmenys
  15 x 21 x 31 mm
  Apdirbimas
  neapdorotas natūralus gabaliukas, netaisyklingos formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus karneolio mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Nuotraukose mineralas atrodo ryškesnis nei yra iš tiesų. Jis yra švelniau rusvas/rausvas.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Karneolį

  Karneolis pašalina blokadas, trukdančias kūrybinės energijos tėkmei. Jis puikiai tinka moterims, o ypač toms, kurioms sunku atsipalaiduoti, atsiverti. Jis paverčia moteris žaismingesnėmis, seksualesnėmis, viliojančiomis, suteikia gyvenimo džiaugsmo, gyvybingymo. Nešiodamos karneolį, jos mažiau naršo po smulkmenas, į iškilusias problemas žiūri paprasčiau.

  Karneolis pritraukia tikrąją antrąją pusę, todėl iš jo gaminami meilės amuletai. Tai ir puikus grožio akmuo, nes pastoviai nešiojančiųjų karneolį oda tampa jaunatviškai graži ir gaivi. Galima nedidelį akmenuką įsidėti tiesiog į savo naudojamą kremą.

  Atsargiai: gali sužadinti itin didelį seksualumą.

  Karneolis ypač tinka frigidiškoms moterims gydyti. Nėščiosioms padeda sėkmingai išnešioti kūdikį ir jį pagimdyti, skatina pieno liaukų darbą. Skausmingų menstruacijų metu nešiojamas ant krūtinės arba klijuojamas prie antrosios čakros. Padeda neutralizuoti ir nedideles kiaušintakių cistas.
   

  Plačiau apie Karneolio mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.