KARNEOLIO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Natūralaus (nekaitinto ir nedažyto!) karneolio būgninukai.

  Mineralų dydis: ~ 18 x 20 mm, netaisyklingos formos, aptakūs gabalėliai.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje karneolio būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Karneolį

  Karneolis pašalina blokadas, trukdančias kūrybinės energijos tėkmei. Jis puikiai tinka moterims, o ypač toms, kurioms sunku atsipalaiduoti, atsiverti. Jis paverčia moteris žaismingesnėmis, seksualesnėmis, viliojančiomis, suteikia gyvenimo džiaugsmo, gyvybingymo. Nešiodamos karneolį, jos mažiau naršo po smulkmenas, į iškilusias problemas žiūri paprasčiau.

  Karneolis pritraukia tikrąją antrąją pusę, todėl iš jo gaminami meilės amuletai. Tai ir puikus grožio akmuo, nes pastoviai nešiojančiųjų karneolį oda tampa jaunatviškai graži ir gaivi. Galima nedidelį akmenuką įsidėti tiesiog į savo naudojamą kremą.

  Atsargiai: gali sužadinti itin didelį seksualumą.

  Karneolis ypač tinka frigidiškoms moterims gydyti. Nėščiosioms padeda sėkmingai išnešioti kūdikį ir jį pagimdyti, skatina pieno liaukų darbą. Skausmingų menstruacijų metu nešiojamas ant krūtinės arba klijuojamas prie antrosios čakros. Padeda neutralizuoti ir nedideles kiaušintakių cistas.
   

  Plačiau apie Karneolio mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.