KALNŲ KRIŠTOLO RAKTŲ PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus kalnų krištolo mineralas
  Matmenys
  17 x 23 x 35 mm
  Apdirbimas
  natūralus neapdorotas kristalas
 • Apie prekę

  Raktų pakabukas pagamintas iš natūralaus kalnų krištolo mineralo. Kalnų krištolo mineralas yra neapdorotas, t.y. savo natūralios kristalo formos.

  Šių pakabukų turime daugiau nei vieną, tačiau nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje šio tipo kalnų krištolo raktų pakabukams. Kiekvienas akmenukas yra unikalus, todėl šiek tiek gali skirtis dydis, forma ir pan.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Kalnų krištolą

  Šiais laikais kalnų krištolas yra labai populiarus mineralas ir mėgstamas žmonių, užsiimančių įvairia veikla.Tai tikras energijos šaltinis, kurio galia - skaidrumas ir paprastumas.

  Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvint iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio.

  Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą.

  Kalnų krištolas, dėvimas kaip papuošalas arba tiesiog esantis šalia jūsų - tai koherentinės energijos stiprintojas ir teikėjas, dvasinės pusiausvyros ir apsaugos talismanas. Galima teigti, kad jis gydo nuo 90 proc. visų žinomų ligų - tiek fizinių, tiek ir dvasinių.

  Tai idealus akmuo meditacijoms ir maldoms, taip pat puikiai tinka aiškiaregiams (padeda koncnteruoti trečiąją akį, gerina telepatinį kontaktą). Stiprina sąmoningumą, ryšį su Kūrėju, kitomis dimensijomis. Skatina intuiciją bei vidinės šviesos išsiskleidimą. Tai idealus minties sustiprintojas, informacijos priėmėjas ir paskleidėjas. Tinka minties perdavimui ir darbui su sapnais. Padeda bendrauti su mineralų, augmenijos, gyvūnijos pasauliais ir nežemiškais Dvasiniais Vedliais.

  Plačiau apie Kalnų krištolo mineralą galite skaityti skyrelyje  KALNŲ KRIŠTOLAS.