KALNŲ KRIŠTOLO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  3120
  39  Sutaupykite 780
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 38 x 10 mm (mineralo dydis 26 x 8 mm), kristalėlio formos.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus kalnų krištolo mineralo, įrėmintas į metalą, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Kalnų Krištolą

  Pagrindinė tema - sąmonė. Jo funkcija - pritraukti ir išspinduliuoti Šviesą. Vadinasi, jis pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias ir fiziologines sistemas tiek Šviesos, kiek žmogus gali jos priimti. Kuo platesnės sąmonės žmogus su juo dirba, to daugiau jam atsiveria. Namuose pastatyta kalnų krištolo drūza tampa šviesos salele.

  Kalnų krištolas padeda formuoti ryšį su Kūrėju bei rasti save Tikrąjį. Naudojant maldose ir meditacijose padeda giliau ir sąmoningiau jas atlikti, padeda priimti ir išskleisti vidinę šviesą.

  Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis suteikia aiškumą mintyse, neleidžia nuslysti į purvą, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą.

  Suharmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą. Idealus minties sustiprintojas, tinka informacijai priimti ir ją paskleisti. Tai tinkamas mineralas darbui su sapnais.

  Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse, suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams. Jis gerina miegą: tam tikslui kalnų krištolas dedamas prie lovos arba po pagalve. Stiprina nervų sistemą.

  Tai puikus akmuo aiškiaregiams, padedantis koncentruoti trečiąją akį, pagerinantis telepatinį kontaktą, idealus meditacijoms.
  Jis puikiai valo visus energetinius centrus, aurą, pašalina energetines blokadas (ypač 5, 6 čakrų).

  Plačiau apie Kalnų krištolo mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.