Prekių katalogas

KALCITO GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  13 
  15  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus kalcito mineralas
  Matmenys
  23 x 35 x 40 mm
  Svoris
  68 g
  Apdirbimas
  nešlifuotas natūralus gabalėlis
 • Geltonojo kalcito nešlifuotas natūralus gabalėlis.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Kalcitą

  Geltono (oranžinio) kalcito tema – gyvenimo prasmės, realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam.

  Patartina nešioti pervargus, depresijoje, nesuvirškinant savo įspūdžių ar pesimistinių minčių, priimant sprendimus dėl darbo. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, suharmonizuoja astralinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą Pasirinkimų metu; tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą.

  Ypač tinka 2 ir 7 čakroms.
  Galima programuoti savo sveikatą: įprogramuokite į mineralą sergantį organą tvirtu ir sveiku. Po to dėkite jį ant to organo, kad jis perduotų tą programą toliau. 

  Naudojamas meditacijose.

  Plačiau apie Kalcito mineralą ir visas jų rūšis pagal spalvas galite skaityti skiltyje  KALCITAS.