Prekių katalogas

ĮVAIRIŲ AKMENŲ APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralūs mineralai
  Riešo apimtis
  15 cm
  Apdirbimas
  nešlifuoti natūralūs gabalėliai
  Mineralų dydis
  13 x 14 x 16 mm
 • Apyrankė pagaminta iš natūralių įvairių mineralų (jaspio, avantiūrino, rožinio kvarco, tigro akies, saulės akmens, snaiginio obsidiano, rodonito, sodalito), suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.

  Šių apyrankių turime didesnį kiekį, tačiau nuotrauka rodomai bendrai viena. Visos apyrankės pagamintos tuo pačiu principu.

  Apie akmenukų savybes galite skaityti informaciniame skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.