ĮVAIRIŲ AKMENŲ APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  30 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralūs įvairūs mineralai
  Riešo apimtis
  15 cm
  Apdirbimas
  nešlifuoti neapdoroti netaisyklingos formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  13 x 15 x 16 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralių įvairių mineralų (jaspio, avantiurino, rožinio kvarco, tigro akies, saulės akmens, snaiginio obsidiano, rodonito, sodalito), suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Nuotraukose apyrankės akmenukai atrodo šiek tiek ryškesni nei yra realybėje.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
   

  Apie akmenukų savybes galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.