Prekių katalogas

ĮVAIRIASPALVIŲ BERILŲ APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  55 
  69  Sutaupykite 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralių berilo mineralų (morganito, akvamarino), suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 8 mm skersmens rutuliukai
  Tinkama nešioti: 15 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.  

  Apie melsvąjį berilą - Akvamariną

  Akvamarinas skatina dvasinį augimą, intuiciją, mediumistinius sugebėjimus, aiškiaregystę, kartu suteikdamas teisingumą, tikslingumą, ištvermę, sėkmę tik sąžiningiems ir dvasingiems žmonėms. Jis padeda įveikti emocinę sumaištį, įžvelgti net pačių buitiškiausių dalykų giluminę esmę, mažiau vertinti kitus ir būti tolerantiškesniu. Akvamarinas stiprina dvasią ir atskleidžia apgaules (tiek Jūsų, tiek apie Jus), skatina tinkamai pradėtų reikalų įgyvendinimą, saugo tikrą draugystę ir meilę, pakelia nuotaiką.

  Kai kurie autoriai laiko jį pačiu tinkamiausiu sutuoktiniams, dar kiti - jūreiviams, dar kiti - tiems, kas yra pasirinkę dvasinio vystymosi kelią, kontaktui su Dvasiniu mokytoju arba tiems, kieno siela ima busti - su Angelu Sargu.

  Plačiau apie Akvamarino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.

  Apie rausvąjį berilą - Morganitą

  Šio berilo funkcija – pažadinti širdis besąlyginei meilei.

  Morganitą mėgsta tyros ir atsidavusios sielos, kurių gyvenimo darbas, kaip ir visų tų sielų, kurios renkasi berilus – gyventi dėl kitų. Šis akmuo jas palaiko, suteikdamas širdies galių ir padėdamas būti pastoviame ryšyje su savo žvaigžde. Tyroms angeliškoms sieloms, jis tampa išsigelbėjimu klampioje ir sunkioje Žemės erdvėje. Jiems morganitas padės jaustis saugiais, mylimais, primins jų paskirtį ir pritrauks tuos, kas padės ją vykdyti iš kitų erdvių. Būtent todėl jį galima vadinti paskirties radimo akmeniu su sąlyga, kad jos siekis nėra egoistiškas.

  Morganitas skatina charizmos atsivėrimą tiems, kurie nedrąsiai ją užslepia, tramdydami savo sielos ugnį. Taigi, jis pilnai atvers kelią tik tam, kuris vienareikšmiškai pasirinkęs sunkų ir atsakingą Šviesos Kario, kurio ginklas yra Meilė, Kelią.

  Plačiau apie Morganito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.