HEMATITO AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  19 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Auskarėliai pagaminti iš natūralaus hematito (ne dirbtinio hematino!) mineralo. Auskarėlių galiukai ir užsegimas sidabriniai.

  Mineralų dydis: 8 mm skersmens rutuliukai

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.
     

  Apie Hematitą

  Senovės egiptiečiai dėdavo hematitą mirusiems po pagalve, kad palengvinti kelią į amžinybę. Tuo tikslu iš jo buvo gaminami skarabėjai. Graikai garbino jį kaip dievų kraują, tekantį žemės gyslomis. Jis nuo antikos laikų dar vadinamas kraujo akmeniu, nes jį apdorodami akmens šlifuotojai išsitepa pirštus kraujo spalvos dulkėmis.

  Hematitas yra magų akmuo, saugantis juos nuo astralinių išpuolių, piktų dvasių, suteikiantis nežemiškos energijos, padedantis susisiekti su kitais pasauliais. Tuo tikslu hematitas ir sugilitas dedami ant trečios akies. Jis padeda išvengti neigiamų poveikių, juodosios magijos, net padeda esant blogoms planetų konsteliacijoms. Visa tai tvarkoma laikant hematitą ant 1 čakros.

  Jį gali nešioti tik labai stiprūs žmonės. Jiems jis padės būti dar labiau savarankiškesniais, paimti likimą į savo rankas, pažinti netikrus draugus, įveikti pyktį, lengviau išgyventi netektis, sustiprins valią, suteiks dar daugiau energijos ir drąsos. Jis sukurs apie Jus apsauginį lauką, gydys sielos žaizdas, suteiks daugiau gyvenimo džiaugsmo ir spontaniškumo.

  Silpną arba negerą žmogų jis gali sunaikinti prišaukdamas įvykius, su kuriais susitvarkyti šis neįstengs, gali padėti sukurti dar didesnę karmą.

  Hematito patartina neprausti vandeniu, nes jame yra daug geležies. Jis valomas sausoje jūros druskoje arba palaikomas per naktį kartu su kalnų krištolo gabaliukais.

  Plačiau apie Hematito mineralą skaitykite  AKMENŲ APRAŠYMAI.